Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elternelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elternelni a figyelmem a hokizásról? Hogy lehet kibírni hogy ne? SOS 14f

Figyelt kérdés
idén középsulis lettem, eddig bejárós voltam, de most a szünet után kollégista vagyok, mert így azért egyszerűbb nem kell korán kelni, ez az első hetem, de elég szral vagyok mert már nem vertem ki vasárnap óta? hogy lehet ezt bírni? 5 napig tuti nem megy, este el fogok durrani vagy nem tudom... meg már érzem hogy feszít hogy lehet ezt lemulasztani?

2014. nov. 5. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk találj magadnak valami programot? :D
2014. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De nekem még mindig nem világos. Miért nem csapod ki?
2014. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kimész a wc-re, magadra zárod az ajtót, és pár húzással (most már gyaníthatóan elég annyi) elintézed iziben.

Nem nagy ügy.

2014. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Elmulasztani? Irány a wc. Elterelni? Állj neki tanulni.
2014. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
azért nem jó a wc meg a zuhynozó mert azért nem élvezek el némán.. gondolom sneki... és meghallják :O
2014. nov. 5. 14:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik ordibálnak recska közben?:D
2014. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én a párom mellett is csinálom a paplan alatt, amikor már sokáig nincs szex, de ordítani nem szoktam hozzá :-)
2014. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jó, ordítani nem is, de fújtatni csak szoktatok.
2014. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Most nemazért, de voltam sokat táborban, és rendszeresen láttam a tusolás közben falnak forduló srácokat mozgó kézzel, és a wc fülkékben is olykor lehetett hallani, hogy mi történik odabent :DDDD

mondhatni hamar megszokható természetes jelenség egy összezárt fiú közösségben :)) Nem nagyon értem min vagy leakadva.

2014. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a muszáj nagy úr ha csendben kell csinálnod akkor csináld csendbe!! majd ha élesbe leszel egy lánnyal és a szülők a szobában beszélgetnek ott sem kurjongathatsz mindig!
2014. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!