Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a huszonéves férfiak mennyire adnak a külsejükre, hogy kihozzák belőle a legtöbbet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Én semennyire


20/F

2014. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
hat bizonyos kor felett tok mind1 hogy nezel k mert a csajkat csak a penz erdekli semmi.
2014. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyén függő, de a többség nem foglalkozik vele.
2014. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem foglalkozik vele a többség, köztük én sem.

26/F

2014. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem adnak a külsejükre,persze ebben a korban nem nehéz jól kinèzni.
2014. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom a többiek milyen közegben vannak, ahol én vagyok, ott azért odafigyelnek magukra a pasik. Lehet, hogy nem teljesen önszántukból, hanem a feleségük/barátnőjük zavarja el őket fodrászhoz és válogatja nekik össze a ruháikat, de személy szerint ismerek néhány srácot, akik teljesen saját eszüktől figyelnek oda a külsejükre. A legtöbben ilyenek a környezetemben, az, hogy az utcán miféle igénytelen alakokkal találkozik az ember, az már más kérdés.
2014. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!