Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves, csúnya, szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves, csúnya, szűz fiúk! Ti mit vártok, mikor kiírtok itt egy kérdést?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel.
2014. okt. 23. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Már semmit.Régebben mikor kiírtam egy kérdést,valami hasznos tanácsokat szerettem volna látni,de rájöttem,hogy nincsen jó válasz igazából a problémáimra,mert nagyon komplexek,és nem vagyok senki sem ahhoz,hogy más embereknek megmondjam mit hogyan csináljanak,így pedig amíg a felszínesség dominál ennyire manapság,addig pedig esélyem sincsen egyetlen nőnél sem...Ezt bizonyítja az,hogyha mindent megpróbáltam érte,akkor sem jött össze semmi.Ezt tisztán ki tudtam venni az elmúlt 8 évből durván.

Az a legviccesebb az egészben,hogy még csúnya sem vagyok külsőre,és adok is magamra rendesen.Csak ugye nem születtem helyesnek és ezáltal esélyt sem kaptam soha életemben egy nőtől sem,legalább egy normális beszélgetésre,vagy egy randira akár.

Mert megítélnek felszínesen messziről,és onnantól nincs esélyed...

23/F

2014. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Hátha találok egy olyan prostit, aki ingyen lepippant.
2014. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én inkább arra lennék kíváncsi, miért írnak ki ÖNSAJNÁLTATÓ kérdéseket? Ahol direkt kiemelik, hogy milyen csúnyák és X évesen szüzek stb stb, ahol arra megy ki a játék, hogy valaki hátha megsajnálja őket. Na EZ a gáz.

Én 23 vagyok és még nem volt kapcsolatom, de nem is ide járok picsogni miatta. Sosem jönnék össze olyannal, aki szánalomból akarna velem bármit is. Elsüllyednék szégyenemben!

2014. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs kivel beszélniük erről, el vannak keseredve és valami tanácsot szeretnének mert hát ez egy kérdezős oldal, na meg abban is reménykedhetnek, hogy talán itt rájuk talál egy hozzájuk hasonló lány.

20/L

2014. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Téged várlak!
2014. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Azt, hogy elmúljon a hétvége, és vissza mehessek a gyárba.
2014. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6#... melléd a sorra melózni
2014. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkaptad az őszinte választ az őszinte kérdésedre?
2014. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!