Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem az ész a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem az ész a legvonzóbb tulajdonság, ami csak férfinak lehet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádom, amikor egy fiú okos, oda vagyok ezért, bármilyen módon is mutatkozik ez meg. Beindulok tőle, és rengeteget dob a megítélésemen róla. Most már alap dolognak számít nálam, mivel nem csak vonzódom hozzá, de rettentően fel is nézek egy olyan emberre, aki okos. Más is így van ezzel?
2014. nov. 5. 16:21
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Szerintem a megbízhatóság, a hűség, a kedvesség, meg hogy lehet rá számítani, ezek a legjobb tulajdonságok. Nem kell ahhoz egyetemistának lenni, hogy az ember tudjon őszintén szeretni.
2014. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

Béla,elméleti asztrofizikus.

[link]

2014. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok vele és ha mellette még a kellő érzelmi intelligenciája is megvan, akkor nálam 100% - os. :)
2014. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
0%
én nem nézek fel senkire,de igen tetszik, hogy okos vagyok.Bár ez olyan idióta szó,hogy okos.Okos mondjuk lehet egy zseni feltaláló.De az már túl okos,és az nyomorék lesz,kis fityfsz .Hisz az élet ad és elvesz.
2014. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
47%
Első válaszoló: Ahhoz hogy valaki értelmes legyen, nem kell egyetemre járni.
2014. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
#5 ezt magyarázom én is
2014. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
6%

meg a nőknek ki nem okos? mondok két idegen szót és térdelnek.


vagy azt mondja,egy srác figyu csajszi egyetemre járok,és ennyi.Nekik nem az okosság kell,csak egy látszat dolog.Amivel tudnak dicsekedni.Hisz ők maguk semmik.

2014. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
7 - es, ez egy hülyeség. Esetleg egy idióta p.csa esik térdre attól hogy valaki kimondja hogy egyetemista. Az még nem jelenti azt hogy az illető értelmes.
2014. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az intelligenciára bukok.
2014. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
73%

Ó a nők meg az intelligencia megbecsülése. Még hogy az intelligencia vonzó... LOL! Van olyan ismerősöm akiből vagy egyetemi professzor lesz, vagy valami fejes a Richternél, annyira intelligens és jó a szakmájában, ezen kívül humoros, kedves és egy nagyon korrekt fiatalember. Én szintén elmondhatom, magamról, hogy intelligens és művelt ember vagyok, az ország egyik legnehezebb egyetemi szakán fogok lassan végezni, és eddig szinte csont nélkül sikerült minden. Megbecsülték e valaha a nők az intelligenciát?! A francokat. Beszélgetni szeretnek velünk, de amint megjelenik a kigyúrt macsó szépfiú és elsüt egy primitív gyakran bunkó, másokat sértő viccet, egyből omlanak a karjaiba.

Komolyan mondom, sokkal egyszerűbb lenne a dolgom, mind a nőknél, mind az egész életben, ha én is ilyen átlagos IQ-val rendelkező, műveletlen, primitív bunkónak születtem volna.

2014. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!