Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazi nő és igazi férfi. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi nő és igazi férfi. Mi errol a velemenyetek? Többi lent!

Figyelt kérdés

"Egy Igazi Nő nem féltékeny hanem féltő ! Nem kételkedik, hanem magabiztos. Tud érinteni és tudja értékelni az érintést. Egy Igazi Nő vár, nem elvár... A szemével és a mosolyával, az egyéniségével hódít Egy Igazi Nő kinövi azokat a kicsinyes téveszméket, miszerint mindenféle ócska nővel versengeni kell... Egy Igazi nő tudja, hogy mikor elég, mert van benne tartás...."


Ez az idézet nagyon is igaz, es en is szeretnek igazi no lenni, es jo uton is haladok, de mi a helyzet a ferfiakkal?

Az mar eggyatalan nem fontos hogy a ferfiaknak is meg kell tenni sokmindent a nőkért? csak a noknek kell jonak lenni? ezekszerint egy "igazi nonek" nem lehet rossz napja.. Na de keremszepen; a ferfiaknak nem kell megertonek lenni? Elfogadni hogy ha mondjuk piros hete van es feszult esinkabb akkor kenyeztetni mint veszekedni vele? Vagy biztatni ha szukseg van ra? Szerintem nemcsak igazi nokkellenek, hanem igazi ferfiak is.



2014. aug. 29. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mindenkinek lehetnek szar napjai
2014. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A Igazi Nők fogalmát a férfiak határozzák meg, csakúgy, ahogy a nők az Igazi Férfiakét.
2014. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján nem kell félni hogy belőled igazi nő lesz..
2014. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem egy igazi nő egy igazi férfi mellett válik teljessé és igazivá. ha megtalálod az igazit szép lassan egymáshoz csiszolódtok-formálódtok. meglesz a tolerancia, az egyetértés, az engedékenység a másik iránt és ha ez mindkét félről kölcsönösen megvan és megtanultok együtt élni probléma mentesen, akkor lesztek igazi nő és férfi egymás és mindenki számára.
2014. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Jázi :) ***** válasza:
Mindenkinek más tulajdonságok alapján igazi a másik. Ezt így nem lehet leírni,hogy mi miatt igazi valaki.
2014. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az egesz internet azzal van tele hogy "a nok" csakhogy ott vannak a ferfiak is. Ahogy mostanaban eszlelem egyre tobb no kapja meg azt a szakitasi dumat hogy nem te vagy az igazi no, mert hogy pl: nehez hete volt es torodes, megertes helyett flegmazast meg bunkozast kapnak, persze a nok meg ertsenek meg mindent.. akkor meg ne csodalkozzanak hogy milyen a kapcsolat. Mindket nemnek szukseg van szeretetre bizalomra megertesre.. ezt azert tartottam fontosnak leirni mert eleg sok "ferfi" a legkisebb gondnal inkabb szminthogy megoldanak..
2014. aug. 29. 11:50
 7/16 A kérdező kommentje:

Az egesz internet azzal van tele hogy "a nok" csakhogy ott vannak a ferfiak is. Ahogy mostanaban eszlelem egyre tobb no kapja meg azt a szakitasi dumat hogy nem te vagy az igazi no, mert hogy pl: nehez hete volt es torodes, megertes helyett flegmazast meg bunkozast kapnak, persze a nok meg ertsenek meg mindent.. akkor meg ne csodalkozzanak hogy milyen a kapcsolat. Mindket nemnek szukseg van szeretetre bizalomra megertesre.. ezt azert tartottam fontosnak leirni mert eleg sok "ferfi" a legkisebb gondnal inkabb szakit minthogy megoldanak..persze kivetel.az van de nagyon keves.

hagy vedjem mar be egy kicsit a noi nemet...

2014. aug. 29. 11:54
 8/16 anonim ***** válasza:
a neten mindenféle vélemény megtalálható, és persze ezért mindennek az ellenkezője is, azt javaslom, hogy netezz kevesebbet, és tölts több időt a barátaiddal
2014. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Egy Igazi Nő nem féltékeny hanem féltő ! Nem kételkedik, hanem magabiztos. Tud érinteni és tudja értékelni az érintést. Egy Igazi Nő vár, nem elvár..."


Ezt én irtam régebben valakinek privibe. Tovább az irásodat nem is olvastam:D


Mi a kérdésed?

2014. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

De hogy válaszoljak:


"Igazi nő és igazi férfi. Mi errol a velemenyetek?"


Ritka mint a fehér holló és sokszor évtizednek kell eltelni mire az ember ráakad egyre.

2014. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!