Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ilyen testtel is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyen testtel is rondának tartjátok ezeket a férfiakat?

Figyelt kérdés

Én is ilyen vagyok-kidolgozott test és ronda fej. A belsőt most hagyjuk.

Tudnátok járni ezekkel a pasikkal?


[link]


[link]


[link]


[link]


2014. nov. 5. 17:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó okés, a többi nagyon nem tetszik.
2014. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Félelmetes és csúnya. "belsőt most hagyjuk". Ezzel meg le is lőtted magad.
2014. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az első az randa, a többiek randának minősülnek? Bázé, akkor eláshatom magam.


Náluk csak az alkat röhejes, olyan mint valami gagyi karikatúra mindegyik.

2014. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt egyiknek sem ronda a feje. inkább átlagos. De az a szemüveg az elsőnek....nagyon gagyi.

A belsőt meg miért hagyjuk? Az a döntő.

25L

2014. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A belsőt azért hagyjuk mert nem arról szól a kérdés.
2014. nov. 5. 17:47
 6/17 A kérdező kommentje:

És minden nőgyűlölettől és siránkozástól mentesen,a belső csak végletes esetekben fontos, ha az adott ember túlságosan buta,bunkó stb.


Ha valaki jóképű arra automatikusan rávetítenek egy rakat jótulajdonágot és minden megnyilvánulásába belemagyarázzák.

2014. nov. 5. 17:49
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a képek közül csak az elsőn ronda a pasi. A többin teljesen átlagos, vagy annál még jobbak, a 2. nem a zsánerem arca, a 3. pasinak kellemes és szimpatikus az arca, a 4. srác szerintem meglehetősen helyes.

A testük viszont nem kimondottan jön be, ennél a kevésbé izmos testet preferálom.

2014. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az arc 1000x lényegesebb mint a test. Mondjuk nekem a kidolgozott, izmos test se jön be, szóval a legrosszabb párosítás a csúnya arc ilyen testtel.
2014. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
szerintem a belső számít nem pedig a kinézet!!! Ezeknek a pasiknak egytől-egyig szuperjó teste van...és ha te is így nézel ki akkor minden lány kapva kapna utánad...én legalábbis :)De hangsúlyozom hogy ez csak a kinézetre vonatkozik!mert ha a lelke nem tetszik valakinek...(legyen az szép kinézetű vagy sem) akkor ott már semmi jó nem várható...a lényeg hogy az ilyen pasik ne legyenek elszállva maguktól!
2014. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Senki sem kapkod utánam mert ronda a fejem,kb olyan mint az elsőnek. A belsőmet meg süthetem ilyen kinézettel mert nem érdekel senkit.
2014. nov. 5. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!