Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti pancsernak tartjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti pancsernak tartjátok a magányos férfiakat? Miért taszító ha egy férfinak nincs kapcsolata?

Figyelt kérdés
sokan tényleg a barátnővel rendelkezőekre hajtanak..aki magányos az nyilván nem is olyan izgalmas,nem?
2010. júl. 25. 23:27
1 2
 1/17 anonim válasza:
75%
Egyáltalán nem taszító,és ez hülyeség,hogy a barátnővel rendelkező pasikra hajtunk..legalábbis én nem ilyen vagyok ...minek úgy sem lehetne belőle semmi...illetve a magányos pasikra hajtottam ameddig nem volt barátom:)
2010. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Ez hülyeség, kérem! :D


A lányok inkább bíznak szerintem abban, akinek nincs kapcsolata, az sokkal tisztább dolog, mint hogy belemenjenek 3-nak egy párkapcsolatba, zűrüs ügyekbe.


A kérdés inkább fordítva igaz, hogyha egy pasi pancser, esetleg még taszító is, akkor arra nem fognak hajtani a lányok. Összefoglalva: ne légy pancser, és légy vonzó! akkor ha most egyedül is vagy, már nem sokáig leszel az...

2010. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem taszító, de ha a férfinak már van valakije, akkor az amolyan ingyenreklám. A párkapcsolat azt közli a többi nő felé, hogy "lássátok én szaporodóképes vagyok, mert már valaki kiválasztott és én is őt". Alapvető ösztön a nőknél szerintem. Aki mást mond az hazudik.


20f

2010. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
lehet,hogy igazad van...egyszer egy csaj barátommal mentem végig..tényleg csak barát..és több csaj is nézett minket..mert nem voltam egyedül..milyen érdekes
2010. júl. 26. 00:39
 5/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Sőt, sokkal jobban szeretem, hogy ha egy pasi vállaltan egyedül van, mintha mindenféle hülye pcsát összeszed 2-3 hónapra, csak hogy legyen valakije.

És én ugyan rá nem nézek arra, aki foglalt (vagyis ránézni talán, de semmi mást). Amúgy nem lehet, hogy a lányt nézték melletted? Köztudott, hogy a lányok mindig a másik lányt mérik fel először, bárhol is vannak (és tényleg így van).

2010. júl. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 00:16-os írt, az igaz, de fordítva is, engem akkor kezdtek észrevenni a fiú ismerőseim, amikor lett egy barátom. De az, hogy kifejezetten a foglaltakra hajtanának a nők vagy a férfiak, az téves általánosítás, a kérdés megfogalmazása (hogy a magányos férfi pancser, sőt egyenesen "taszító" lenne) meg végképp túlzás. Az lehet, hogy akinek van kapcsolata, az sokszor magabiztosabb, vidámabb, nyugodtabb, ezért jobb benyomást kelt elsőre. De amint kiderül, hogy foglalt, nem nézek már rá úgy, és nem fogadnám el az esetleges közeledését. Az erkölcsi megfontolásoktól eltekintve (bár én ezektől sem tekintek el): aki valaki mástól vette el a kedvesét, sosem lehet nyugodt a kapcsolatában, mert bizonyítéka van rá kezdettől fogva, hogy a választottja állhatatlan és befolyásolható.


Meg ne keverjük a magányost az egyedülállóval. Ha éppen nincs kapcsolata valakinek és ettől begubózik, eltávolodik a barátoktól, az emberektől, vagyis valóban magányos, akkor lehet, hogy tényleg nem lesz olyan "izgalmas" mások szemében, hogy a te szavadat használjam, mert nemigen derülhet ki róla, milyen, ha nem mutatja meg, ha nem kommunikál, ha magába fordul.

2010. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem téged néztek, hanem a csajt. Ők egymást nézegetik. Az egy dolog, hogy megnézik, hogy kivel van.
2010. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Amilyenek a mai nők, nem is csodálom, hogy sok férfi egyedül van...
2010. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hát igen,a mai nők...de sok a csíra gyerek is..
2010. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tudományosan igazolt viselkedésforma, hogy ha valakinek van kapcsolata, az vonzóbb lesz a másik nem szemében, mert valamiért csak kiválasztották... Ez ellen nem lehet mit tenni, az első gátat nehéz csak áttörni (amíg vki megszerzi az első rendes barátnőjét), onnantól sínen vagy.
2010. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!