Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok Push Up tényleg a legjobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Push Up tényleg a legjobb?

Figyelt kérdés

2014. nov. 5. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemtom,en nem olyat hordok
2014. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki lapos, mint egy deszka, akkor nyilván ezt részesíti előnyben, csak aztán ne csodálkozzon, ha a srácnak elmegy tőle a kedve, mikor kiderül, hogy teljesen mást mutogatott, mint amije van.
2014. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem kényelmetlen, és nincs is rá szükségem
2014. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok deszka, mégis pushupot hordok, mert ez tart a legjobban. Amelyik pasit a mellméretem miatt érdeklem, az sz0pja le magát!
2014. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, ez nem arról szól, hogy mi miatt érdekled... de tegyük fel, összejössz egy sráccal, jártok egy ideje, majd mikor egyszer átmész hozzá, leveszi a barna parókáját, és kiderül, hogy igazából szőke. Nyilván nem az a lényeg egy ilyen helyzetben, hogy te a barnákra vagy szőkékre buksz-e, hanem az, hogy át vagy verve.
2014. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem melltartó nélkül a legjobb, úgyhogy nem hordok.


De ha netalán hordanék, biztos, hogy akkor sem push-up melltartó, egyrészt kényelmi és egészségügyi szempontokból, másrészt nem akarok másmilyen melleket "a kirakatba tenni", mint amilyenek, akkor sem, ha nem vagyok párkeresési időszakomban.

2014. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel szinte semmi mellem nincs, így én push up-ot hordok. Ha randiznék vaalkivel, már az elején közölném vele, amivel lehet, hog kissé megijeszteném, de legalább őszinte lennék. De akkor is csak push up-ot lennék hajlandó felvenni, csak abban érzem jól magam. (illetve abban sem, de egy fokkal jobb, mint a sima)
2014. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!