Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb push up...

Melyik a legjobb push up melltartó?

Figyelt kérdés

Vettem egy noname extra push up melltartót 75B-s méretben.

Az a bajom vele hogy ha felemelem a kezem szinte a nyakamig felcsúszik. Más is tapasztalt már ilyet? Vettem kisebbet gondoltam nagy a melltartó de a 75A kosár szorít és ugyan úgy felcsúszik. Nagyobbat nem vettem még. A pántján próbáltam állítani de ha nagyobbra veszem akkor ahogy állok belátni a melltartó és a mellem közé. Valamint a vastag szivacs miatt / gondolom amiatt / nem passzol a mellemhez sem. Ez a noname melltartó hibálya? vagy rosszul választok méretben vagy fazonban melltartót? Ki tud szuper extra push uppos melltartót ami jó is?


2011. máj. 16. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb piaci vacak is lehet jó, legfeljebb nem tart olyan sokáig, szétjön, kinyúlik, stb.

Te veszel rosszat. Lövésed sincs a méretedről és úgy látom fel sem próbálod. Hát akkor mégis hogy gondolod, hogy jó lesz?

Próbálgatni kell. Ha felcsúszik, akkor túl rövidre vetted a pántot, esetleg nagy a körméret. Lehet, hogy egy 70B passzolna. Amúgy neten van rengeteg táblázat, fogj egy centit, és próbáld az alapján bemérni, de még úgy is van különbség két darab között.

Még a próbafülkében nézd meg ezeket: nem szorít-e a hátadnál?ha oldalra fordulsz, csúszkál-e? Kibuggyan-e alul vagy fölül vagy oldalt a melled? Középen eláll? A pántoknál eláll? Fa felemeled a karod, ha lehajolsz, akkor elmozdul? Ha bármelyikre igen a válasz, akkor az nem jó méret vagy fazon.

Plusz van, akinek sehogy nem jó a pushup fazon, lehet, te is olyan típus vagy. Vegyél egy sima, szevacsos melltartót, csinál az is olyan jó melleket, legfeljebb nem a nyakadban fognak lógni. Nézz be olcsóbb helyekre, márkás üzletekbe is, aztán ha találsz egy jót, vegyél belőle rögtön többet is, hátha legközelebbre nem lesz már belőle.

2011. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. A kérdések többségére igen a válasz! Én nem szeretek a boltba próbálgatni és ahogy írtad ez a baj.
2011. máj. 16. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!