Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az ilyen női alakról? 10/?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 5. 23:24
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
Szexi de inkább egy húsvér nõ aki nem az izmaival meg a meg a nagymrllével ,seggével hódítt ,attol hogy valaki szexi Nem lesz okosabb xdd
2014. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
nagy a laba mint mikiegernek.
2014. nov. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 WheneverYouWant ***** válasza:
10... hülye kérdés...
2014. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
6%
ez egy faszi? :D
2014. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
23%

Ocsmány az alakod

És süt le rólad, hogy egy ócska ribizlibokor vagy.

2014. nov. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
89%
Irigy testképzavaros lánykák és fiukák írogatnak ide. A csaj tökéletes 10/10
2014. nov. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
76%
Összeszrják magukat ha normális, izmos egy csaj mert soha nem sportoltak, félnek az "izmoktól".
2014. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
43%
én nem vagyok testképzavaros, se dagadt rondaság, nekem ez sok egy csajon, de ízlések és pofonok. egyébként inkább néz meg mindenki egy lányt, mint fiút, több rajtunk a néznivaló
2014. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
#15: Nem én vagyok a képen, de köszönöm a szép szavakat. :) Mért lenne már ribi? Azért mert tett valamit azért, hogy ilyen jól nézzen ki? -.- Hát örülnék én neki, ha olyan "ocsmány" lennék... Jézusom, ezt ocsmánynak nevezni... Tudod te, mennyi munkába telik egy ilyen alakot elérni? (nyilván genetika is kell hozzá, de az most más) És akkor mások meg leocsmányozzák meg ribizik... Oké, hogy ízlések és pofonok, de sokkal kevésbé bántóan is meg lehetne fogalmazni. De azt meg végképp nem értem, hogy miért is lenne ribi... Mert jól néz ki, amiért rendesen meg is dolgozott? -.-
2014. nov. 6. 17:24
 20/31 anonim ***** válasza:
27%

De nem az volt a kérdésed, hogy mit gondolunk az ilyen női alakról?

Ennél fogva nem értelek, mit dudorogsz. :D

2014. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!