Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Melyik férfit választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Melyik férfit választanátok? Egy nem annyira talpra esett, de szorgalmas férfit aki szeret titeket, vagy egy olyat aki talpraesett határozott, de iszik, haverozik és nem sokat van otthon és fele annyi szeretet nem kaptok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 11:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A pálósat semmi féle képpen sem! Inkább az első.
2014. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Azért elég fura és fájó, hogy ez egyáltalán kérdés akár pasik, akár nők részéről. :(
2014. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Amelyiket szeretem, és amelyik szeret.

Alkoholistát, nemtörődömöt viszont akkor sem, ha bizonygatja, hogy mennyire szeret.

2014. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2014. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
a szorgalmas,szerető férfi sokat van velem?mert akkor őt.
2014. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Utolsó.Nyilván egy talpra esett férfi az mozgékonyabb,így nagyobb igénye van arra hogy ne csak veled legyen.
2014. nov. 6. 12:07
 17/21 anonim ***** válasza:
Az első férfit, ha a kettő közül kell választani.
2014. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyiket sem. Utálok unatkozni, de azt is utálom, ha kihasználnak. Az ideál valahol a kettő között van.
2014. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én könnyen válaszolok, ugyanis az első kategóriába tartozó férjem van :)

Viszont pár éve már a másik után vágyódom. A párommal képtelenség kikapcsolódni, ha el szeretne vinni valahova gőze nincsen arról, hova kéne, nem tud spontán lenni, meglepni.

Egy ideje külön utakon járunk: ő ül otthon, én pedig eljárok haverozni, bár a szeretetet ugyanúgy megkapja, így az ellenkezőjéről szóló feltevést én nem látom indokoltnak az életvitellel kapcsolatban. Sokkal egyszerűbb lenne egy hasonló kaliberű emberrel, pláne, hogy állandóan azon zakatolok, nem csak azért hordoz-e a tenyerén mert meg van győződve róla, hogy nem talál még egy nőt magának...

2014. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

# 19 - Nekem a szüleim ilyen párosítás, ugyanilyen felállásban. Anyu inkább spontán, apám inkább passzív, ebből akadnak köztük viták, anyu utálja, ha neki kell valamit leszerveznie, apám meg nehezen mozdul meg (pedig szakmájában egyébként kiváló szakember, és a maga passzív módján a családdal is törődik, de...) - mindegy, ők már 30x éve együtt vannak, az anyagi függőség is összetartja őket.


Na most én még anyunál is spontánabb vagyok, nagyon szenvednék egy passzív pasi mellett. Olyat keresek, aki hasonlóan lendületes, mint én, ugyanakkor lehet rá számítani.

2014. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!