Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomorú vagyok szex után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú vagyok szex után?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 20 éves lány vagyok, a barátommal lassan egy éve vagyunk együtt eleinte nagyon sokat (heti 4-5) szexeltünk meg kényeztettük egymást máshogy és ahogy telt múlt az idő egyre kevesebbet most nyáron kb havi egyszer pedig a nyár 90% együtt töltöttünk , mert egyszerűen nincs hozzá kedvem soha. Az utolsó pár alkalom már olyan volt hogy nem is élveztem el (addig kb majdnem mindig) utána pedig rossz kedvem lett kicsit szomorú vagyok, (nem tudom mitől). Nem is akartam hogy simogasson vagy hasonlók. Így még inkább nem akarom , ő persze akarja és ez már kezd zavarni hogy ilyen vagyok. Pedig élvezem amit csinál meg jól is csinálja, nagyon szeretem őt és ez az egész kezd elszomorítani nem akarom hogy tönkre menjen a kapcsolatunk! Mit tudtok javasolni? Esetleg valaki volt már ilyen helyzetbe? Hova lehet ezzel menni ?


Előre is köszönöm a normális válaszokat. Legfőbbként olyan nők válaszát várom akik jártak már hasonló cipőbe vagy jelenleg is ott vannak.



2014. aug. 22. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Tablettát szedsz? Barátnőmnek is volt ilyen mellékhatása h alacsonyabb lett tőle a libidó
2014. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,de azt csak 3 hete kezdtem már azelőtt is 2 hónappal is fenn állt ez a probléma.
2014. aug. 22. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a szöveg háromnegyedétől magyarázkodsz! Nem szeretheted úgy, vagy nem csinálhatja úgy... Ha szerelmes vagy fülig, mindig rajta ugrülnál, vagy pedig nem jól csinálja, amit...
2014. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szedsz te veletlenul fogamzasgatlot?
2014. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugrálnál#
2014. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindig a fogamzásgátlót okolni, én is szedem már harmadik éve, és semmi bajom tőle, a libidőm még szinte magasabb is lett.


Kérdező, szerintem beszéld meg vele, lehet, hogy csak belekényelmesedtetek a kapcsolatba, megszoktátok egymást, fel kéne valahogy pörgetni. Én elhiszem, ha azt mondod, nagyon szereted, nem csak az érzelmek elmúlásától lehet kisebb a vágyad. Csináljatok valami izgalmasat, szokatlant, spontánt, és biztos mindjárt megjön a kedved hozzá :)

2014. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerelemes vagyok belé! Imádom! Egyszerűen ez a helyzet áll fenn. Olvastam hogy több nő is szenved ebben nem precedens a helyzetem.


IGEN, szedek fogamzás gátlót mert gondoltuk hogy gumi nélkül még jobban tudnánk élvezni a dolgot, de még csak 3 hete szedem ez a dolog kb 3 hónapja fenn áll.

2014. aug. 22. 14:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak akkor nem szerettem volna semmit, amikor nagyon ki voltam bukva az előző szakítás miatt. Idővel elmúlt és nem változott ez az érzés, mindig is van kedvem hozzá.
2014. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem is volt mindig, csak most alábbhagyott a dolog.. jóval.
2014. aug. 22. 14:50
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jutottam előrébb az ügybe
2014. aug. 23. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!