Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell érteni az alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell érteni az alatt, hogy ápolt arcszőrzet?

Figyelt kérdés
Nők, nektek van olyan arcszőrzet, ami egyáltalán nem jön be?

2014. nov. 6. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt hogy nem úgy nézel ki mint


- egy hippi

- egy hipster

- egy "környezetvédő"

- egy vallását gyakorló zsidó vagy rabbi

- egy turbános muzulmán

- egy angol fiúbanda-tag (Koldpléj)

- mint Janson Button

- mint LGT-s barátunk Pici

- mint egy hajléktalan

- mint dédapám amikor már nem bírt felkelni

- mint Sandokan

2014. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy foglalkozol az arcszőrzeteddel :D

Ha formára vágott szakállad/bajuszod van, akkor az nem ferde, a többi részen 1-2 naponta borotválkozol, szükség esetén megrövidíted a szakállt, hogy ne legyen nagyon össze-vissza kinézete.

Ha hosszú szakállad van, azt rendszeresen megmosod, kifésülöd.

2014. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, ha tudományosan akarnám megközelíteni ebben a kategóriában akkor a leápol kifejezésből indulnék ki.


Szerintem ilyen szarcsimbókokkal sűrűn teli aggatott, rászáradt ételmaradékos dolog lehet talán, esetleg.

2014. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az nem jön be, amikor koszos. Ott van benne a múltheti kajamaradék és hasonló. Felőlem télapós is lehet, ha rendben tartod.
2014. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én a borostás szeretem, szakállat, bajuszt, pajeszt nem

23L

2014. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor vedd elő az ollót, kedves utolsó, és ess neki. Bár én a helyedben inkább meg is borotválkoznék... :)
2014. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#1 Sztem a felsorolásban Jenson Button helyett találóbb lett volna Fernando Alonso.
2014. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!