Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nos, ez fura lesz, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, ez fura lesz, de én olyan lányra vágyom, akivel lehet veszekedni, verekedni, marha nagyokat balhézni. Van ilyen lány?

Figyelt kérdés
Én nem bírnám elviselni ezt a poshadt fost, hogy lecsücsülünk egymás mellé, beszélgetünk mindenről, hátradőlünk ágyon, meg ilyesmi, vagy épp kajálunk valami étteremben, meg hetente egyszer találkozunk, elvagyunk, aztán megyünk a magunk útjára. Ez olyan baromság. Meg ritkán keressük egymást. Hanem valami hárdkórabb, valami durvább kellene.
2010. jan. 27. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én zseretek veszekedni, kikiabálni magam, de a párom nem, ő olyankor nem szól hozzám és akkor lenyugszom... de írásban (msn)tudunk veszekedni...XD
2010. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát barátom! Nem tudod mi a szerelem....
2010. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nagyon is tudom. Ettől izzik a vér, nem az egymás mellett csücsülgetéstől, kajálgatástól, közös zenehallgatástól, meg egyéb marhaságoktól.
2010. jan. 27. 12:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van a srácnak. Én sem bírnék olyannal lenni akiben nicnsen tűz. Mondjuk verekedést csak játékból kell, de amúgy nem fura ne izgulj.
2010. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, nem tudom milyen tapasztalataid vannak, de leírásod alapján ilyen barátnő inkább barát lenne. Biztos van olyan aki hasonlót akar mint te, bár ilyen tulajdonságu nem tudom mennyi van.( egy ismerősöm hasonló)

Ja és attól mert neked nem tetszik a leülös figura attól még nem kéne szidni.Más se szídja azt amit te akarsz.

2010. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megadom anyám számát, vele tudnál veszekedni :D
2010. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt egy elég halvérű barátnőm, utána találtam egy ilyen csajt akivel lehet, valahogy úgy néz ki a dolog hogy vagy nagyon durván jól elvagyunk és egymásnak esünk bárhol meg képesek vagyunk az ágyban tölteni fél napot vagy hatalmas balhé van és valami a lakásban tuti összetörik, ezek után legtöbbször békülőszex jön, másnapra meg elfelejtődik az egész, nevetünk magunkon. A barátaink szerint ez ilyen mediterrán kapcsolat, van benne izgalom, dráma meg szenvedély az biztos. Lehet hogy valaki szerint az a szerelem hogy délután 4től fél hétig simogatja a másik kezét egy kanapén otthon vagy a westendben miközben állatneveken becézik egymást, de az ilyet én is unom, nálunk legalább őszintén mennek a dolgok, nincsenek titkok, inkább kiveszekedjük őket. Szóval van ilyen, és nekem is inkább ez, de csak az kezdjen bele aki nem sértődik meg minden hülyeségen és biztos jobban szereti az izgalmat a nyugalomnál.
2010. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen lányok, akiket keresel úgyhogy hajrá.

Eh de jó lenne az én pasim is ilyen lenne...

Ha veszekedés van a legkedvesebb módszere, hogy elvonul a színről, szóval tulképp sose veszekszünk csak én üvöltözök a falnak, az ágyba mindig "nyúz" hogy én legyek felül, ahelyett hogy leteperne és egy sállal összekötné a kezeimet, ha meg poénból megütöm annyira visszaüt, hogy az nekem már fáj merthogy én csak ne ütögessem őt nem kutya...

Nem azt mondom h legyen egy állat, de a régi fiúmmal csináltunk ilyen vad dolgokat, hogy este részegen egymásnak mentünk az utcán és baromira hiányzik ez a kis pezsgés amiről a mostaninak az a véleménye hogy "te hülye vagy?"

2010. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Házasodj be egy cigó családba xd
2010. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vedd el Beja asszonyt.
2010. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!