Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány szokott veszekedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szokott veszekedni egy fiúval, akkor nem érdemli meg?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban érezné magát a fiú egy olyannal, aki nem veszekszik vele, akivel sosem kap össze?
2011. okt. 6. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Argh.
2011. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azok veszekszenek folyton, akik igazán szeretik egymást. :D

Na jó. Azért egyik félnek sem jó, ha folyamatosan veszekszenek. De néha-néha még a legtökéletesebbnek tűnő kapcsolatban is előfordul. Pl. munkahelyi stressz, vagy fáradtság miatt ingerlékenyebb az ember. Megértőnek kell lenni, és működnie kell a kommunikációnak. Így túl lehet élni. :)

2011. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még nem járunk, csak nagyon jó a kapcsolatunk. Egy lány ismerősöm vágta a fejemhez, miután végigmozizta az összekapásunkat, hogy biztosan elege van már belőlem, és, hogy vele sokkal jobban érezné magát.
2011. okt. 6. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:
A lánybarátod egyértelműen féltékeny. Zavarja, hogy ilyen jól kijöttök egymással. Ezért kapott az alkalmon, amikor veszekedtetetk, hogy vele jobban érezné magát. :D
2011. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát lány vagy..és hisztis..!!

Figyelj oda,vagy menekülni fog a srác szerintem is.Ha nem vagy képes a megértésre akkor bizony tényéeg léphet.

2011. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok hisztis. Tegnap furcsán viselkedett. Nagyon rendes volt, a megszokottnál is jobban. Délután viszont elkezdett beszólogatni. Persze viccből, de azért egy idő után már nem tudtam mit csinálni, rosszul esett. Pedig tudom, hogy nem kell magamra venni ilyenkor amit mondd...
2011. okt. 6. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan pár, akik sohasem veszekednek. Különben is, szerintem jobb egy botrány az igazadért, mint mindent lenyelni a békességért.
2011. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!