Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító, hogy a lányok mindenkit kibeszélnek a háta mögött?

Figyelt kérdés

Persze tisztelet a kivételnek.

Férfiként nem igazán tudom ezt mire vélni.



#nő #lány #ribizli #húsos barack
2014. nov. 5. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként állíthatom, hogy vannak ilyenek köztünk is, persze nem mindenki.

Szóval ez szerintem nemtől független és emberfüggő dolog.

2014. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak olyan férfiak is akik ugyanezt teszik.
2014. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Ja mert a pasik szentek ám tényleg!

Világon nincs olyan ember aki ne beszélni ki a másokat a háta mögött! Csak vannak olyanok, akik, ha valamikor sor kerül rá nem félnek a szemébe is megmondani! ;)

2014. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt csinálja,bár tény,hogy a nők ennek a nagymesterei.
2014. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
teleg az de enyire kepesek mashoz nem ertenek. jo oreg nagyfater mondta mindig no kezebe fanakal meg fax valo xdd es mijen igaza volt az oregnek.
2014. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elso hozzaszolo NO, aki ugy tesz mintha ferfi irta volna
2015. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem is undorító. És tény és való hogy a lányok pletyisebbek a kelleténél, akár akkor is ha párkapcsolati személyes dolgokról van szó, vagy ciki szituációkról. Ezért sem nagyon vannak barátnőim...viszont rengeteg haverom van, és olyan régóta vagyok a társaságban, hogy én is bandatagnak számítok, szóval ácsi fiúk, ti sem vagytok szentek, a péntek esti sörözgetős beszélgetések közben is megtudtam azért pár olyan szaftos részletet amire nem lettem volna kíváncsi ;)

22/N

2015. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy dolog a kibeszélés, a másik az, hogy megbeszélik a dolgaikat a barátnőjükkel. Egy férfinek erre nincs szüksége, de egy lánynak igen.
2015. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!