Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mitt tennétek voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mitt tennétek voltatok már hasonló hejzetben?

Figyelt kérdés
A volt barátommal azért szakítottunk , mert megcsalt ! De én még mindig iszonyatosan szeretem , először úgyéreztem teljesen kiábrándoltam de szépen lassan visszatértek az emlékek egy egy zene ráadásul újbol elkezdtt érdeklődni irántam ! Ti mit tennétek ? Volt már hasonló hejzetbe valaki. , ha igen és esetleg visszafogadta mi lett a vége ?
2014. nov. 6. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Megtanulnék helyesen írni!
2014. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer már megtette, ha lesz lehetősége újra megteszi. A többi a te dolgod.
2014. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elmondom mitttt tennék hasonló hejjjzetben, visszafogadnám mert buta vagyok
2014. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milenne ha te meg megpróbálnál nem belekötni a másikba.!! -.- .. A többieknek köszi!
2014. nov. 6. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem csalt már meg 18 éves koromban az akkori barátom.

2 hónap után vissza fogadtam.

Soha többé nem csinálnék ilyet!!!! Ő azt gondolta, mivel megbocsájtottam neki, automatikusan a bizalmat is vissza kapta. Hát nem. Ugyan úgy viselkedett, mint ha mi sem történt volna.

Én még életemben nem voltam úgy kifordulva magamból, mint akkor. Állandóan féltékenykedtem, nyomoztam, stb... Ő meg fel volt háborodva, hogy nem hagyom élni, nem bízom benne. Ez még inkább olaj volt a tűzre.

2-3 hónap telt el így, aztán dobtam.


Szerintem pici túlzással elmondhatom, hogy én vagyok a világ leg megértőbb barátnője.

A mostani páromat, küldöm kocsmázni a haverjaival. Ha megtetszene neki egy nő, megnézném, ha tényleg olyan, meg engedném neki, hogy egyszer lefeküdjön vele, ha be tudja cserkészni.


Az előtt a kapcsolat előtt, soha nem voltam féltékeny és utána most sem a jelenlegi páromnál. (Nyugodtan ott alhatott a volt felesége házában, amikor látogatta a gyerekeket.)

Nálam első a bizalom és az őszinteség. Aki ennek ellenére megcsal, azzal végeztem.


26N

2014. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
17 !
2014. nov. 6. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!