Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Többi lent

Figyelt kérdés

Én és a legjobb barátnőm ugyanabba a fiúba vagyunk szerelmesek. De ő nem tudja hogy én is így érzek és nem szeretném ha megtudná, bár úgy vettem észre hogy sejti a dolgot, mert sokkal undokabb velem.

Pedig én nem akarom elvenni tőle. Szerelem ide vagy oda, nekem fontosabb a barátságunk de ő ezt nem fogja elhinni és ezért félek elmondani neki.

Közben színre lépett egy másik fiú ismerősöm és azt mondta hogy szerelmes belém. Nekem is nagyon bejön meg minden de nem belé vagyok szerelmes. Erre azt mondta hogy ehhez nem kell szerelem. Nem értek vele egyet.

Ha ennek ellenére járnék vele akkor rendbejönne a barátságom?



2014. okt. 24. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehogymár azért kelljen valakivel járnod akaratlanul hogy rendbejöjjön a barátság, meg kellene beszélni a barátnőddel
2014. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13évesnél nem vagy több az tuti.
2014. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

16 vagyok...

de azért köszi XD

2014. okt. 24. 08:36
 4/8 A kérdező kommentje:

igen szándékozom vele megbeszélni:)

ez csak egy esetleges ötlet.

2014. okt. 24. 08:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha :)
2014. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na jó a kommentekből látom hogy ez nem a legjobb ötlet volt tőlem és igen talán tényleg egy kicsit gyerekesnek hatott, kár...

köszönöm a gyors válaszokat:D

2014. okt. 24. 08:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Ómájgád, ez aztán a szerelmi háromszög. :/

Jó barátnő ha undok veled, én is szoktam küzdeni az olyan kapcsolatokért ahol a másik ge**zik velem. (Y)

2014. okt. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó ember ő, de valahol teljesen jogos hogy mérges.

Hiszen még arra sem voltam képes hogy a szemébe mondjam.

Na de ami késik nem múlik :)

2014. okt. 24. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!