Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez normális? 20L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez normális? 20L

Figyelt kérdés
A mellei szerintem túl nagyok és már néha este fáj a hátam (mert nagyon sovány vagyok a melleimhez képest) miatta, valamint ritkán bár most már egyre gyakrabban érzem hogy mintha feszülne és majd szét duranak és nagyon nehéz megfelelő melltartó méretett találnom. Arról nem beszélve hogy ezért kellet abba hagynom a mondern táncot és egyre nehezebb lehajolnom. Nem tudtok ötletett adni hogy ne fájon a hátam vagy ezzel már orvoshoz kéne menem?

2014. nov. 6. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Privátba én is szeretném látni.
2014. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagy kár lenne a gyönyörű melleidért, ha mellkisebbítő műtétet csináltatnál, szerintem is inkább a hátizom erősítéssel próbálkozz, az megoldást jelenthet.

25F

2014. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 biohazardxxx ***** válasza:

nem plasztikai műtét meg hízás meg ily hülyeségek kellemnek ne halgass a sok idiótára. Szimlán kezd el kondiba járni és kicsit edz a tested hogy ne jelentsen gonbdot a melled elbírása mert hát ügye vékonyabb alkat vagy... rengeteg gyakorlat van pl hátra amivel megerősítheted és mellete szedj némi vitamint is pl: kalcium magnézium, c vitamin... de vannak komplex csomagok is [link]


ennyit megér az egészséged és még a kedved is jobb lesz tőle :)


Edzéshez meg annyit hogy végezz mindent csinálj ne csak hátazz, mellezz... hanem láb has bicepsz tricepsz... edza tested hogy kényelmesebben legyőzd a gravitáviót!


Nekem a térdem tropa a melóhelyem miatt de mióta elkeztem edzeni és rendszeresen terhelem a kondiban azóta teljesen jó nem fáj és még jobban is nézek ki szal hajrá és ha esetleg tanácsra van szükséged irj nyugodtan segitek szivesen :)

2014. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!