Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a nem "túl szép"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nem "túl szép" lányok jönnek be? Mikor megkaphatnám a legtöbb helyes csajt is?

Figyelt kérdés

Most nem kell az oltás, de tényleg így van.

Olyan csajok vannak oda értem akik jóval az átlag felett vannak, és folyamatosan kapom az ajánlatokat tőlük, nekem mégis az átlagos nem túl szép szolid csajok jönnek be.

Viszont ők meg nem igazán akarnak velem lenni!

De miért?

Félnek attól, hogy csak kihasználnám őket?


2014. nov. 6. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az átlagosabbak jobban tetszenek, bár én nem vagyok jóképű.
2014. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy te milyen vagy. :)
2014. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
biztos jol nezel ki igy minden not megkapsz oruj neki enyi.
2014. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Hozzád hasonlót válassz tesó. Mindenki a szépet szereti. Azt ne meséld már be, hogy neked a csúnyácskák jönnek be.
2014. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szolid lányok félénkebbek, mint egy szép lány. Gyakoribb az önbizalom hiány esetükben. Vagy nem is gondolnak arra hogy ők esetleg téged megkaphatnak, vagy szolid Fiúk tetszenek nékik.
2014. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lehet a tudatalattid jelez, hogy a full extrás csajjal óvatosnak kell lenni, de az átlagosabb lánnyal meg nem kell tartanod.
2014. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen az ízlésed. Nekem is a szerényebb lányok jönnek be. :)
2014. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A csajok nagy része a szemembe mondja, hogy ilyen-olyan jól nézek ki meg hogy milyen helyes vagyok.

Viszont nekem ezek a mű haj, szempilla, tetovált szemöldök meg ajak típusú csajok nem kellenek kapcsolatra, a szex az megint más kérdés.

Viszont ha egy átlagos kinézetű csajjal meg nem tudok mit kezdeni, mert nem akarnak velem kapcsolatot létesíteni.

Rendesen "félnek" tőlem.

Nyilván nem a legalja kell, de ezek a "party picshák" nálam szóba sem jöhetnek.

Egyszerűen nem keltik fel az érdeklődésem...

2014. nov. 6. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:
es ako most vegulis kiderul h csak trolkodas a kerdes mert valojaban nincs is kerdes ugyeskisfiu menje szunyokalni.
2014. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jól van 49% ne magadból indulj ki.

Egyszerűen csak zavar hogy folyamatosan kapom a megjegyzéseket, hogy miért adom le a mércét mikor a jó csajokat is megkaphatom!

És már én is sokszor elgondolkodtam magamon, hogy tényleg miért nem használom ki ezt a lehetőséget..

2014. nov. 6. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!