Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan csak én vagyok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
Elegem van 18 éves létemre nem sikerül egy normális csajt se felszednem pedig nincsenek nagy hibáim csúnyának nem mondanám magam inkább átlagkinézetű vagyok szeretem a metal zenét az őszinteséget foglalkozom egy kicsit ezoval és pszcihológiával az öltözködèsi stílusom pedig elegáns fogalmam sincs hogy ezek miatt mért nem találok egy az átlagnál egy kicsit szebb és normális lányt

2014. nov. 6. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

,,átlagkinézetű vagyok"

,, mért nem találok egy az átlagnál egy kicsit szebb és normális lányt"


Csak érdekességképp másoltam be.

2014. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Regisztralj tarskeresore azt hatha..
2014. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

22 évesen majd te is rá fogsz jönni, hogy nem mindig a külső a legfontosabb, ha nem akarsz magányosan, család nélkül meghalni :)


Amúgy a mai tinik nagy része (tisztelet a kivételnek) pont, hogy nem bukik az átlagos pasikra. Szóval próbálj változtatni a nézeteiden, és más csajokat keresgélj.

2014. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs róla hogy milyen életem van ja és ezt azért írtam mert egyszer nekem is kijárhat valami a jóból a válaszod viszont eléggé gyér menj és gugliz rá arra hogy "tapintat" vagy együttérzés mert ahogy látom beléd ezekből nem túl sok szorult -.-
2014. nov. 6. 22:51
 5/13 A kérdező kommentje:
A kirohanás az 1.-nek szólt 2.-fent vagyok egy csomón és nem viccelek sz@rt sem ér
2014. nov. 6. 22:52
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem veszed észre azt, aki az orrod előtt van. Lehet összeismerkednél egy átlagos kinézetű lánnyal, majd olyannyira szimpatikus lesz neked, hogy széppé válik a szemedben.

Vagy keresgélj baráti körökben.

Vagy esetleg régi ismerősök között. Korábbi osztálytárs, iskolatárs, évfolyamtárs stb. biztos van köztük olyan, akit kedveltél.

2014. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem részben igaza volt az elsőnek...olyat kéne keresni, aki illik is hozzád, és tényleg el tudsz vele képzelni egy tartósabb kapcsolatot.


Ha átlagos vagy, akkor átlagos lányokat keress, vagy változtass egy kicsit magadon, a megjelenéseden, és próbálkozz az átlagnál kicsit szebb lányokkal.

Mindenre van megoldás, de ahhoz először NEKED kell változnod.

2014. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért rám akadsz ki ha te írtad ezeket a dolgokat?

Boccs, hogy nem adtam az önsajnálatod alá a lovat.

2014. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6

Ez nem feltétlen jó, hogy ott van az orra előtt, csak nem veszi észre...ezek a dolgok nálam se jöttek be...ha valakinek szimpatikus voltam, akkor az biztos olyan lány volt, akivel nem akartam összejönni, mert lehet, hogy belsőre illettünk egymáshoz, de külsőre nekem nem jött be.

Egy olyan kapcsolatnak meg mi értelme van, amiben az egyik fél akar valamit, a másik meg érzi, hogy nem illenek össze?

Azóta tisztáztuk a dolgokat, és ő az egyik legjobb barátom. Egyikünk se érez többet a másik iránt, neki is volt azóta barátja, nekem is volt barátnőm, és ennyi.

2014. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8.-van elég gondom így is nem kell még a kritika is mellé igen tudom mit írtam de nem gondoltam 100%-ig komolyan csak jó lenne ha úgy is lehetne
2014. nov. 6. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!