Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy veszekedés során kibökte h "most szakítana olyan ideges". Ezzel komolyan azt gondolta vagy az ideg váltotta ki belőle?

Figyelt kérdés

a mi kapcsolatunk bonyolult,együttvoltnk t9bbmint 1 évet,szakítottunk aztán megint összejöttünk és miután megint összejöttünk ő jobban odavan mint én.őis ezt állitja h ő sokkal jobban kötődik hozzám meg minden

de ma veszekedtünk mert h "nem ért meg engem" és h "olyan ideget kavartam benne h most legszívesebben szakitana"

kis aproságon kezdtünk el veszekedni és ezlett a vége..nekem eből az jön le h nagyon nem kötődik jobban hozzám,mert ha ennyi elég neki ahhoz h szétmenjünk...


2012. okt. 24. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elég hosszú mondatra sikeredett, és valójában igaza van a gyereknek mert én sem értem amit írsz!
2012. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
biztos korrekt egy éjszakás trash kislány lehetsz.
2012. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ember hirtelen dühében képes olyat mondani, amit nem gondol komolyan és miután kimondta, hamarosan meg is bánja. Szerintem nem gondolta komolyan ő sem, mert akkor meg is tette volna, nem csak mondja.
2012. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

bocsi,gyorsan irtam mert épp ledöntötték a lelki váramat:/


második: 16hónap nem "egyéjszakás kislány"-ra vall;)


harmadik: köszönöm!!

2012. okt. 24. 23:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Tényleg elég h*lyén fogalmaztad meg de azért lehet érteni... amúgy veszekedni a legnagyobb baromság a világon ahelyett hogy kulturáltan megbeszéltétek volna ez lett a vége.A kérdésre pontosan nem tudok válaszolni mert ebből nem lehet megtudni hogy ő hogy értette... de azért vond le a tanulságot.:)
2012. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok,gyorsan írtam,totálisan összetörtem most
2012. okt. 24. 23:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg.. Az a leg egyszerűbb.
2012. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak ideges lett, valószínűeg rossz napja volt és "megtaláltad" még te is, aztán sok lett neki, és rajtad csattant az egész. Nyilván nem gondolta komolyan.
2012. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Aki olyan labilis idegrendszerű, hogy egy vita miatt egyből szakítani akar, arra sztem nem lehet igazán hosszútávon építeni...semmi problémátok nincs még szinte, fiatalok vagytok, mi lesz majd 5-10 év múlva, gyerek/munka/ház? Ha ezekkel lesznek sokkal nagyobb gondjaitok akkor is majd lépni akar az első vitára rögtön?

Bár sztem már eleve gáz amit csináltatok, ez az szémtegyünk/összejövünk/szétmegyünk/összejövünk dolog elég nevetséges, már ne is haragudj...

2012. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felb@szod az agyát, aztán azzal jössz, hogy nem kötődik hozzád...hát van baj...
2012. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!