Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sikertelenség miatt egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sikertelenség miatt egyre kevesebb igényem van arra nézve, hogy milyen férfit szeretnék magam mellé, eljutok majd arra a pontra, hogy mindegy milyen?

Figyelt kérdés
Nagyon nem egetverőek az "elvárásaim" amúgy.
2014. nov. 6. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.


És akkor jövök én :D

2014. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha el is jutsz oda, egy "mindegy milyen" férfi mellett nem hiszem, hogy túl jól éreznéd majd magadat.
2014. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,vagy már egyáltalán nem is kell pasi
2014. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha ki leszel éhezve nagyon akkor a tested kívánni fogja és lejjeb adod az igényeid, ha meg nem adod meg a testednek amire szüksége van, akkor a szexuális szorongás megrontja majd a közérzeted és depresszió is kialakulhat.
2014. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van és majd rajtad fognak élvezkedni a 45 éves kövér, pattanásos rendszergazdák.
2014. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, eljutsz-e majd valaha is arra a pontra, hogy pl. én kelljek neked, remélem, nem. A viccet félretéve: nyilván nem könnyű a mai világban, de ne adj lejjebb az elvárásaidból, inkább a sikertelenséget próbáld megszüntetni, és próbálj rájönni arra, hogy mi lehet a kudarcaid oka.
2014. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Előbb-utóbb minden út hozzám vezet, ne add fel :)
2014. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!