Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az oka, hogy el vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az oka, hogy el vagyok kenődve? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nem túl jó a kedvem és miután találkozom valamelyik nő ismerősömmel azután még rosszabb is lesz, valahogy olyan kis senkinek meg semminek , szerencsétlennek tudom érezni magam . Azt hiszem , mivel próbáltam rájönni mi is okozza , hogy ennek az egésznek az a forrása ,hogy se barátom/férjem , se gyerekem , se saját otthonom a tetejébe most épp munkám sincs és még a súlyommal is vesződök , szóval tisztára sikertelennek érzem magam . Van ez gondolom mással is úgy legalább néha-néha ,hogy úgy tűnik ő az egyetlen akinek semmi sem megy . Hogyan kűzdhetnék ez ellen ?

2014. jan. 18. 23:13
 1/3 A kérdező kommentje:

Én komolyan el tudnék szórakozni a csajokkal , de mindnek férje meg gyereke van , nem érnek rá majdnem soha , ha meg igen akkor nem olyan szórakozásra amilyet én szeretnék . Szeretnék barátot , de nem vagyok társfüggő , magamban is elvagyok , gyerekre sem vágyom igazán (néha elkap valami érzés , gondolom a hormonok ) . Szóval nem értem mi a bajom , gondolom az hogy kilógok a sorból .

Vélemények ?

2014. jan. 18. 23:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mi honnan tudjuk hogy neked mi bajod? Ezt Te érzed..
2014. jan. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az ember nem mindíg tudja mi is pontosan a baja , egy kívülálló néha jobban meg tudja mondani , mi is a bibi , az emberek néha szeretik félrevezetni magukat . Én például azt mondom nem akarok gyereket pedig lehet ,hogy igenis vágyok férjre és gyerekre .


Az a gond ,hogy nincs olyan akivel meg tudnám ezeket a dolgokat vitatni , ezért próbálkoztam itt .


Lehet ,hogy egy ilyen " harminc múltam nézd meg hol tartok (sehol) " depi ez ami nekem van .

2014. jan. 19. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!