Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljon a pasi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon a pasi az elutasitás után?

Figyelt kérdés

pasi vagyok, kétszer is elküldtek, és most mással jár, sajnos néha látnom kell - ámbár a normális viszony megmaradt a lánnyal. De sajnos a remény akkor is élt, mert hiába kértem egy "egyenes" elutasitást, akkoris csak azt ismételte, hogy most nem akar senkit, jó igy neki most.


Tehát most mással jár, néha egy "légtérbe" is kerülünk. Hogy viselkedjek? Az persze nyilván alap, hogy nem irok neki, nem keresem stb. Hiába "beszéltük meg", akkoris előjön az az ősi pasi ösztön, hogy "bezzeg én mindent megtettem érted, és tessék a másik kell, mert jóképű", nincs gyomrom barátként viselkedni, vagy legalábbis úgy, mintha minden rendben lenne.

Olvastam itt történeteket, hogy miután a pasi "megsértődött" akkor keltette fel a lány érdeklődését, de én az ilyen szinjátékokhoz már "öreg" vagyok. Továbbá félek, hogy igy meg végképp elcseszhetem azt a maradék 1 tizezreléket is.


2014. nov. 7. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor már csak egy variáció van. Nézz át rajta.

És ha esetleg mégis érdeklődni kezdene mindig jusson eszedbe ez a három szó: "elvágta magát nálam!"


Egyébként természetesen, mintha ott sem lenne.

2014. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pont ezaz, amitől félek, mert még elkönyvel, hogy "lelkibeteg vagyok"
2014. nov. 7. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell vele foglalkozni.

De ha már semmi közöd hozzá miért érdekel, hogy mit gondol? :DDDD

Ne legyen érzelmi függésed tőle :) Gondol amit akar és kész. Te nem vagy kabát amit a szögről leakaszt-vissza akaszt, oldja meg.

2014. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

viselkedjen felnőtt emberként és tegye túl magát azon, hogy a világon nem minden úgy van, ahogy ő akarja.

tudom, hogy nehéz, mert a férfiak azt hiszik, a seggükből süt a nap is, de azért nem lehetetlen.

2014. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A seggükből süt a nap. Hihihi, én nem hiszem, hogy az enyémből sütne, hanem tudom.
2014. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 te is olyan tipikus női példány vagy, akit magasról le kellene sz@rni.
2014. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"seggükből süt a nap"


hát én még ilyent nem pipáltam.


amúgy 30 éves létremre volt kb. 3 nő, akig igazán, őszintén tiszta szivből szerettem... na mindegy, neked úgysem lehet fogalmad erről

2014. nov. 8. 00:45
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 nekem tennétek szívességet, de sajnos mindig megtaláltok :)
2014. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!