Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ciki ha elsírtam magam...

Az ciki ha elsírtam magam mert a lány akit kiszemeltem magamnak összejött egy másik gyerekkel?

Figyelt kérdés
nem akkor amikor megtudtam hanem amikor tényleg tudatosult bennem hogy amit elterveztem abból semmi nem jön össze... : /

2014. okt. 6. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
nem
2014. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyaltalan nem ciki,abszolut termeszetes
2014. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak érzékeny vagy,ennyi az egész...még cuki is,ha egy fiú picit érzékeny :)
2014. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt, akkor sírtam utoljára.
2014. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszed, hogy én is pár napja sírtam?

Közel kerültem hozzá, én értettem meg a legjobban elmondása szerint, aztán egyszer csak kiderült, hogy mással van, és csak érzelmileg kihasznált.


Sírd ki magadból, és hamarabb túl leszel rajta, én már tök jól vagyok :)

2014. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"a férfiak sosem sírnak" sztereotípia helytelen, és egészségtelen! Sírni nem ciki (gondolom nem hisztizve bömböltél a főutcán), így csapódtak ki rajtad az érzelmek, teljesen normális. Inkább, minthogy magadban tarts, és egyszer csak kirobbanjon belőled-akár komoly depresszió, akár agresszív viselkedés, stb.

Szóval nem, sírni nem ciki-de azért reklámozni sem kell:) Add ki magadból otthon, vagy egy olyan ember mellett, akiben 100%-ig megbízol.

23/N

2014. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem ciki. :) Azt jelenti, hogy tényleg szeretted és érzelmes ember vagy! Így könnyebb lesz továbblépned mert most már tovább is kell lépned!
2014. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is most ilyen helyzetben vagyok akkor nem ciki? Az enyém anyival rosszab hogy nem tudom elfelejteni :(
2014. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
13 éves korom óta kiséri az életemet.napok kérdése és betöltöm a 16-ot.néha a legjobb dolog.főleg ha érzelmileg kihasznál.jutott abból elég.akkor csak zene és ki kell adni magunkból...Csernus szerint "az az igazán erős aki megmutatja a gyengeségeit" szerintem igaz.ha valaki véletlen meglát.vállald fel a könnyeidet az utcán is.húzd ki magad és menj tovább.ne érdekeljen a többi ember.csak te vagy a fontos saját magadnak ugyebár,ez egyértelmű...nálam volt hogy ezt remegés kisérte,a lábam zsibbadt,és lábra állni alig tudtam vagy nagyon nehezen..meg hát ha egy másik csaj vigasztal meg lehet meg is tetszel neki (tapasztalat) 2-3x előfordult.és ott a következő szerelem aki miatt sírni fogsz..
2014. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem ciki,de jobb,hogy csak elsírtad magad,minthogy sírva lőtted volna le a gyereket.
2018. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!