Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi szemmel ti mit mondanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szemmel ti mit mondanátok erre?

Figyelt kérdés
25 éves csaj 43 éves palival van együtt 18 éves kora óta. Együtt élnek, dolgoznak mindketten, családot terveznek. Ez normális dolog?
2014. nov. 7. 18:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De nem az.
2014. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

sz@rom le. Nem az én életemet cseszik el, akkor meg mi közöm hozzájuk?


Foglalkozz a saját életeddel és ne a máséval.

2014. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Security01 válasza:
Ha szeretitek egymást ne a mások vèlemènye èrdekeljen :)
2014. nov. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
párommal mi is kb ennyi idősek vagyunk, nekem normálisnak tűnik
2015. febr. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 bandi6891 ***** válasza:
Leginkább az apát látják bennük a nők azért utaznak az idősebb palikra,de hogy minden esetben?Azt nem tudom.
2015. febr. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha meg az apja lenne, az lenne a bajod, mi? Hogy 18 évesen csinált gyereket? De marhára ráérsz, szegénykém, hallod, hogy egy jól működő kapcsolaton rugózol! Neked nincs semmilyen, hogy így ráérsz? Hmmm? :/
2015. febr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért kellene ítélkezni mások felett, akik nem ártanak senkinek? 7 éve együtt vannak, nyilván nem csak szexkapcsolat. (De ha az lenne, az is csak az ő dolguk lenne.) Neked sem esne jól, ha megszólnának a magánéleted miatt olyanok, akik nem is látnak bele.
2015. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!