Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok évvel ezelőtt megerőszakol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok évvel ezelőtt megerőszakoltak azt hittem már feldolgoztam mivel már szinte el is felejtettem, de ahogy telik az idő, és ahogy én úgymond "korosodom" úgy egyre nyilvánvalóbb, hogy még nem hevertem ki. Mit tegyek, hogy teljesen elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Abban mutatkozik meg leginkább ,hogy még nem vagyok teljesen "meggyógyulva",hogy félek a fiuktól már attól rettegek ha csak rám néznek direkt menekülök előlük félek a szerelemtől mindentől.A szerelmet nagyon nagy ívben kerülöm ha egy fiú mégis bepróbálkozna rögtön lekoptatom valami modortalan bunkó beszólással ,de mit tehetnék?
2014. nov. 7. 23:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, mást nem igazán tudsz tenni. Ilyenkor segítséget kell kérni.
2014. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy ?
2014. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Pszichológusra már én is gondoltam ,de az a baj ,hogy még anyukámnak se mertem elmondani nem,hogy egy vadidegennek.
2014. nov. 7. 23:40
 4/24 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget!
2014. nov. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Noydra ***** válasza:
Tényleg kérj segítséget, ha egyedül nem megy.
2014. nov. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2014. nov. 7. 23:41
 7/24 anonim ***** válasza:
és am elkapták azt aki ezt tette veled?
2014. nov. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Vadidegeneknek könnyebb elmondani, mint közeli hozzátartozóknak.
2014. nov. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül az orvos segíthet más nem.



(Pláne nem a gyakoris trollhorda)

2014. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Pasi vagyok, tudom, hogy ez nem von le a dologból, de hátha picit segít elfogadni azt, amit nem lehet. Ez egyedül nem fog menni. Eddig próbáltad, szerintem ne gyötörd magad egyedül többet ezzel. Kérj segítséget, ez elsődleges. És majd csak már ha egy kicsit bízol valakiben, akkor lehet férfira gondolni. Addig ne, csak sebeket tépne fel, és süni lennél, ahogy eddig is.
2014. nov. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!