Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy 20 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 20 évvel idősebb pasiba. Mit csináljak? 15L

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
szoopd le
2014. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább a tanulásra összpontosíts.
2014. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerek olyanokat, ahol működött a kapcsolat a nagy korkülönbség ellenére is, de alapvetően nagyon más generációhoz tartoztok, kicsi az esélye, hogy kijöjjetek egymással hosszú távon. Tudom hogy egy szerelmesnek ez nem szempont, de hidd el, hosszútávon kibuknak ezek a különbségek.


Próbálj ismerkedni korodbeliekkel is, hátha elfeledtetik veled ez a idősebb pasit.

2014. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nőjj föl.
2014. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!