Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudnátok hogy 24 óra múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnátok hogy 24 óra múlva meghaltok, felkeresnétek azt akit igazán szerettek és bevallanátok neki?

Figyelt kérdés

Bárhol legyen is?


elgondolkoztam, hogy mennyire nem divat már szerelmet vallani szemtől szemben, pedig én biztos értékelném, ha valaki elém állítana. olyan kevés romantika van ebben a világban az emberek között,és ha az emberek ki mernék nyilvánítani az érzéseiket, már nem lenne ennyi magányos ember. A kérdés persze teoretikus, nem kellene a halált megvárni vele, csak egyszerűen lépni.


Ti képesek vagytok ilyesmire?

Vallottatok már random szerelmet?


2014. nov. 8. 17:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igen. Bár nem tudom, h 24 óra alatt, hogy jutnék el Münchenbe, mert lehet nem lenne repülőgép.

15/L

2014. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szerintem akik nem szerelmesek, azok ne is írjanak választ, mert tök értelmetlen.
2014. nov. 8. 17:12
 13/20 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, de sajnos nincs ilyen személy. Másnak mindenkinek van?
2014. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Ha eltekintünk attól, hogy csupán egy napom van vissza, akkor mindenképp. Épp a múltkor gondolkodtam azon, hogy, ha iskolát váltanék még akkor is elmondanám neki. Hátha ő is érez valamit irántam és megpróbálna visszatartani :) (de lehet ez csak az én helyzetemben van így, mert alakulóban van már valami köztem és az a személy közt)
2014. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Mivel itt van mellettem, nem kellene felkeresnem.

Ha nem lennénk együtt, nem keresném fel ilyen helyzetben, mert minek bonyolítsam az életét, fájdítsam a szívét, vagy rakjak rá még egy ilyen terhet utoljára?

Ha nem ilyen "halálos a helyzet" akkor sem rohannék le senkit azonnal ilyen vallomással, inkább megpróbálnék közeledni hozzá és kideríteni, hogy viszonozza-e az érzéseimet és maximum akkor vallanám meg, ha látnám, hogy ő is vonzódik hozzám.

2014. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
# 12 szerelmes vagyok, de nem terhelném ezzel
2014. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Budapest-Honolulu kb 28óra repülővel,nem érnék oda:(
2014. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Érdek szerelem

Ha megmentené életem elmondanám

Parafenomén vagy ilyesmi

2014. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Már bevallottam neki, teljesen feleslegesen.
2014. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, akár haldokolnék, akkor nem.
2014. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!