Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bebeszélem, felfázás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bebeszélem, felfázás vagy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Párommal megszakításos módszerrel voltunk együtt menstruációm után, már aznap/másnaptól fáj alul a hasam, sokat járok pisilni ès fáj is, ès meg is voltam fázva is. Elkezdek majd fog.gátlót szedni, mert párom nembírja az óvszert,(ènmeg csak most jutottam el nőgyogyászhoz hogy irjon gyógyszert, de addig nembírtunk várni) Fèlek a terhessègtől, kèpes vagyok bebeszèlni magamnak a tüneteket, mègvan kb 2 hetem a menstruációmig. Addig fèljek vagy mit tegye
2014. nov. 8. 22:31
 1/6 anonim válasza:
bebeszéled:)
2014. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
több nő küzd a szex utáni fájdalmas pisiléssel. Keress rá, érdekes dolgokat fogsz találni.
2014. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Viki terhes vagy!ejel ezzel almodtam.
2014. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Noèminak hívnak :)
2014. nov. 8. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes .. Ha iratsz is fel gyógyszert ,azt csak akkor tudod elkezdeni szedni ,ha megjön .De addig is kell védekezni valahogy .A megszakított közösülés mellé ajánlom a helyi spermicides krémet ,kúpot (Pharmatex ,patikában vény nélkül kapható )... Ezek mellett is megszakítást kell alkalmazni ,de elöli az esetleg már elő nedvekben is megjelenő spermiumokat .
2014. nov. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha már szexuális életet él valaki és ennyire tart a terhességtől, talán tájékozódhatna, hogy mikor jelentkeznek a tünetek, ahelyett, hogy bebeszél dolgokat. Nagyon-nagyon ritka, hogy ennyire hamar érezzen bárki bármit is, ha terhes. Persze, ez nem zárja ki a terhességet, de hogy érezni nem igen szoktak semmit ilyenkor még, az biztos. A beágyazódást van, aki érzi, de a legtöbben nem.
2014. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!