Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok-Nők, ti hogyan fogadnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok-Nők, ti hogyan fogadnátok, ha egy srác, akivel baráti-ismerkedős és flörtölős viszonyba vagytok vinne nektek szalagavatóra virágot?

Figyelt kérdés

...úgy, hogy tudjátok, hogy nem tud elmenni a szalagavatóra, mert írta, hogy dolgoznia kell...?

A srác azzal hárított, hogy dolgoznia kell (délutáni műszak), viszont jöv.hét szombaton lesz a szalagavató és mégse kell dolgoznia (igen, rólam van szó F/21). Komolyabb virágot szeretnék neki majd venni pl.: valami rózsát, de nem vöröset, mert az korai lenne, így vszínúleg majd sárgát vagy fehéret fogok venni és azt adom oda. Ti, mit reagálnátok és mit gondolnátok rólam?


2014. nov. 9. 01:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmondom én neked, hogy mit fog gondolni rólad: "jaj de cukiii, de jó BARÁT"
2014. nov. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én örülnék neki az biztos. Ha a flörtölős viszony azt jelenti hogy tetszik neked akkor vigyél neki nyugodtan. Én a lány helyében elkezdenék gondolkodni hogy valószínű tetszem neked. De ha csak a barátja akarsz lenne akkor ne adj neki virágot mert félre fogja érteni és csalódás lesz neki ha kiderül nem is akarsz tőle semmi! :))) Te ilyen romantikus alkat vagy? ;) 18/L
2014. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon tetszik, csak már egy ideje nem foglalkozik velem...facebookon elvétve ír vissza...a találkozást nem erőlteti, pedig nagyon jól éreztük magunkat a 2 találkán.(puszik, érintések, hülyülések)

Ráadásul nincs is meghívom, így be kell lógnom majd a szalagavatóra, de megoldom, mert megér minden áldozatot a csaj. :)

Szóval, ha adok neki virágot, akkor le fog neki esni, hogy többet akarok barátságnál, még úgyis, hogy nem vörös rózsát adok majd neki?

Ő Érte megéri annak lennem ;) :D

Tuti meg fog lepődni, amikor majd ott állok előtte a csokorral a kezemben :D

Amúgy ő nem hívott el, vártam, hogy elhívjon, de nem tette meg.

2014. nov. 10. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuti világos lesz számára a helyzet! :) (2.voltam)
2014. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Majd megírom, hogy mi volt :D
2014. nov. 12. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké kíváncsi vagyok!! :))
2014. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, sikerült belógnom, vittem neki fehér rózsát, és ott voltak a barátnői, ill. a családja is, a barátnői is csak lestek, hogy mit akarok, kicsit zavarban voltam, és mondta is, hogy nem kellett volna. Másnap rám is írt facebook-on, hogy nagyon meglepődött, és akkor leírtam neki, hogy be is kellett szöknöm, mert nem volt meghívóm, és ez szerintem imponált is neki. Csak az a gáz, hogy most már egyáltalán nem ír vissza nekem facebookon, mindig mondja, hogy nem látta, hogy írtam neki, de volt fent mobilon is, ill. asztali gépen is, nem értem a dolgot.... :///
2014. nov. 19. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!