Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha emlékezni fog erre, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha emlékezni fog erre, hogyan fog vajon rám nézni?

Figyelt kérdés
Volt egy buli, ahol az a fiú is ott volt az osztályból, aki már régóta tetszik nekem. Igaz, hogy nem nyomultam rá, csak adtam neki puszit meg beszélgettünk, de semmi több. Normál esetben még akkor is elpirulok, ha csak összetalálkozik órán a tekintetünk, meg nem is szoktunk beszélgetni. Nem tűnt részegnek, sőt, teljesen józan volt. Én sem voltam részeg, csak egy kicsit ittam, amiatt is voltam ennyire bátor, hogy odamertem hozzá menni. Szerintetek hogyan fog rám nézni ezek után? Rengetegszer azon kapom, hogy engem bámul, meg velem mindig nagyon aranyos, meg szégyenlősnek tűnik. A puszira, ha emlékezni fog, úgy veszi le, hogy nekem is bejön, vagy csak betudja annak, hogy kicsit ittam? 18/L,F
2014. nov. 9. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Emlékezni fog rá , de az nem jelenti azt hogy nyitottabb lesz és randit is mer majd kérni.. szerintem beszélgess vele próbálj meg közelébe férkőzni több időt vele tölteni hogy jobban alakuljanak a dolgok illetve hogy több alkalma legyen elhívni valahová
2014. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!