Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bazsyx88 kérdése:

Szerintetek mennyi idő amíg valaki egy nagyon fájdalmas szakítás után képes újra kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Változó. Én azonnal belementem egy új kapcsolatba, és nem bántam meg. Másnak hetekre, hónapokra van szüksége.
2014. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdek kapcsolatot, ha a megfelelő emberrel hoz össze az élet, ez független attól, hogy azelőtt mikor szakítottam, hetek, hónapok, évek, nem ezen múlik. A szakítást fel kell dolgozni, utána bármikor. Én ebben pechesebb vagyok.
2014. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindenkinél más.én pl még mindig nem hevertem ki, pedig már három éve.
2014. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is hamar, vagyis a szakítás után 3 hónappal új kapcsolatot kezdtem. Ami 2 éve tart, egyáltalán nem bántam meg, fényévekkel jobb mint az előző kapcsolatom, ami 5 évig tartott. Ha a megfelelő emberrel találkozol akkor szerintem hamar új kapcsolatot lehet kezdeni.
2014. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én már félek a kapcsolatoktól!Sorba mindegyik barátnőm megcsalt.Hogy lehet bárkibe is megbízni a másikba ilyen dolgok után?A barátnőm 1év6hónap után csalt meg.Mindig azt mondta hogy engem senkiért nem hagyna el és nem csalna meg,eddig mindegyik barátnőm ezt mondta és egyik sem tartotta be az igéretét.
2014. nov. 9. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt mondja az elején, aztán jönnek a szürke hétköznapok, és akkor derül ki igazán, hogy működőképes-e a dolog, vagy jobb külön. Egy ismerősömet a menyasszonya hagyta ott több év után, őt is megviselte, de jobb így, mint ha válás lett volna belőle.
2014. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van aki nem vár semmire, mert minek is várna??

Van aki kesereg emiatt napokig hetekig vagy hónapokig, aminek semmi értelme, de erre később jön rá.

2014. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj olyannal, aki sorstársad, vagyis akit szintén mrgcsaltak. Aki átélte azt a fájdalmat és szorult belé emberség, nem hinném, hogy képes lenne ilyen fájdalmat okozni a másiknak. Persze semmi sem biztos, de kockázat nélkül nincs nyereség. :)
2014. nov. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!