Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy pasit meghódí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy pasit meghódítani? Mit csináljak? Biztosan tetszem neki mert mindig hülyül velem és szemezünk már mosolyogtam is rá! Csinosan öltözködök a hajam is rendezett! Várjam meg míg ő lép vagy lépjek én? Ha én lépjek akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

adj neki puszit :)

biztos tetszene neki. Aztán majd ö folytassa ad neked par puszit és mehet a csók!

2010. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát... nagyon jó a válsz csak hogy tudod folyton a haverjaival van és így nem merek oda menni!Szóval nem tudom segítség!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 27. 20:12
 3/12 anonim ***** válasza:

mindig nemlehet a haverjával :)

Torna óra?

2010. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként hány évesek vagytok? (csak kiváncsiság)
2010. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát.. nos tudjátok az a baj hogy nem az osztálytársam így nem tudok hozzá menni oda torna órán!Amugy én 15 vagyok ő pedig 16 éves!De lécciiiii segítsetek!
2010. jan. 28. 16:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Van valami közös órátok együtt?


OFF: eddig az összes válaszoló én voltam :D

2010. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szia!Nos hát... nincsen de vettem a bátorságot és elkértem a számát de nem akarom hívni ez után mit csináljak szerinted? Mi lenne a célszerű lépés a részemről!Kérlek segíííííts!
2010. jan. 30. 11:15
 8/12 anonim ***** válasza:

hívogasd és várd amíg ö nem hív vissza téged :)

Persze elöbb gondold meg, hogy mit fogsz neki mondani. Ám MSN cimét is elkérhetnéd, mert ugyebár az olcsóbban jön ki :)

2010. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szia!Kérlek segíts küldött egy smst hohy szeret utána azt mondta hogy ne és végleg mit tegyek kérlek segíts tanácstalak vagyok!
2010. febr. 11. 19:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia

"küldött egy smst hohy szeret utána azt mondta hogy ne és végleg"

ezt kifejtenéd?

2010. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!