Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van ez, kedves lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez, kedves lányok, hölgyek?

Figyelt kérdés
Télen -5 fokban mentem haza a buszon, rajtam vastag kabát, bélelt nadrág, alatta harisnya volt, és így is fáztam. Az egyik megállóban felszállt egy nő, miniszoknyában, vékony nylon harisnyában, egy vékonyka nyári cipőben, meg egy szövetkabáttal rajta. Hogy van az, hogy ő nem fázott, mikor én majd' szétfagytam a hidegben? Tényleg olyan meleget adna egy nylon harisnya? Legközelebb akkor én is azt veszek fel :D

2014. nov. 11. 01:31
 1/8 A kérdező kommentje:

"...bélelt nadrág, alatta harisnya volt..."

Pamut, mielőtt még valaki kérdezné :)

2014. nov. 11. 01:32
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ő is fázik. A nejlon harisnya meg nem meleget ad, hanem büdös lábat. :D
2014. nov. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
# 2 Na, még szerencse! Pont ez a fétisem.
2014. nov. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Egyelőre én is egy őszi kabátban járok és mondjuk nem vékony nylon harisnyában, hanem valamivel vastagabban de azért annyira nem meleg az sem. :D Szoktam fázni, de ez van, azért nem olyan vészes. Beöltözni nem szeretek, mert ha túl sok réteg ruha van rajtam, úgy érzem, megfulladok. Akkor már inkább fázok kicsit.
2014. nov. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én erről beszélgettem már nővel múlt télen talán (amikor nem is volt hideg ahhoz képest), azt mondta így érzi jól magát, közben úgy zizegett mint a nyárfalevél.
2014. nov. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
A ri bancoknak mindegy,ha beléjük fagy a sz ar,akkor is villantaniuk kell!
2014. nov. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A ferfiaknak tobb hőrepectoruk van az agyukban, igy kicsit fazosabbak es ezert rinyalnak jobban megfazasnal mint mi nok.

Ez van :D

L

2014. nov. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a -5 még nem annyira hideg, egy farmer meg egy kisebb kabát bővel elég. Mondjuk és jobban érzem magam alacsonyabb hőmérsékleten mint az átlag otthon 18-20 C meg sokat mászkálok hóban, erdőben este (az télen elég cidri tud lenni) és nem kevés időt töltöttem a skandináv államokban (azóta mondom hogy amíg nincs -10 addig nem kell harisnya a nadrág alá).

Ugyanakkor én azért egy nadrágot már felvennék szerintem kevés a neylon harisnya.

2014. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!