Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a fiúk, hogy a nagy mellekre buknak, mikor mindig a deszkát választják?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés.

2014. nov. 11. 16:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, hogy most tényleg rájöttem.

Azért, mert aki a kicsit nem becsüli az a nagyot nem érdemli.

2014. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Jaa hogy ezek még sulis problémák :)

Féltékenység

2014. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

17-es most hozzám beszéltél?

Mert nem nem terveztem sértegetni a deszkákat és bűntudatom is van, amiért, csak így ledeszkázom őket. Sőt a csontváz kollekciókat sem szerettem volna megbántani, ha lenéző lett volna a hangnem. Tudom, ez genetika és nem erre a akartam gondolni, hanem arra miért mondják azt a fiúk, hogy ez tetszik nekik miközben teljesen ellentmondóan csinálnak mindent.

2014. nov. 11. 17:10
 24/39 anonim ***** válasza:
43%

Egy normális fiú se fog mellméret alapján választani...

ne legyél már buta...

ki nem szarja le hogy az egyiknek nagyobb ha a másikat meg jobban kedvelem esetleg beleszerettem?

2014. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Mert lehet úgy érzik, csak a deszkáknál van esélyük és megelégszenek velük. De attól még a nagy mellekre buknak, akárcsak én:D
2014. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
22-es. Most nem erről van szó oké. Nem rólam van szó. Én is inkább a laposakhoz tartozom.
2014. nov. 11. 17:12
 27/39 anonim ***** válasza:
71%
A nagyobbakra buknak, ez genetika.
2014. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
31%
"Ez nem igaz, mármint, hogy a deszkát választjuk. Nekem - és ezzel nagyon sokan így vagyunk - csak a nagy mellek tetszenek, egy "deszkát" egyáltalán nem találok vonzónak. Kimondottan csúnya szerintem. Azért választják többen a deszkákat, mert sokkal több az ilyen alkatú lány, sajnos. Hiába szeretne szinte mindenki nagymellű barátnőt, ha egyszerűen nincs annyi:)) " MIVAN? en speciel sokkal tobb 150 cm torpet latok nagy csungo mellekkel,mint karcsu " deszkakat"... amugy egy deszka attol deszka,hogy nincs rajta semmi forma..es aranytalanul csontos meg sovany..semmi csipovel es csapott valakkal!!! ne keveruk ossze a deszka es a noiesen karcsu fogalmat,mert rohadtul nagy a kulombseg.Egy karcsu nonek is lehet nagy melle... nem ertem ezt az egeszet!
2014. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
52%

nem ertem hol elnek egyesek..es hol a mell meret donti el valakinek a szepseget :)) nevetseges.

ha egy ronda (ahogy ti fogalmaznatok)"deszka" nonek egyik naprol a masikra nagy kerek mellei lennenek,akkor mar is elerhetetlennek,es fullos bombanak bizonyulna? :)))

2014. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
11%

Ja, mert a nagy melleitől nem férnénk hozzá, ezért elérhetetlen.

Gondolkozzál már!

2014. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!