Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel vannak közös óráink, nem ismerem nem beszéltem még vele soha egy szót se igazából azt sem tudom melyik szakon van a 3 lehetségesből, de nagyon tetszik. 100% hogy idősebb, minimum 1 évvel, de pontos adatokat sem tudok, viszont nagyon tetszik. Eléggé sokat nézem, ez nagyon ciki? Neki esetleg kellemetlen lehet? Én 18f.
2014. nov. 11. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd úgy, hogy ne vegye észre. Neked is kínos lenne, ha folyton bámulnának.
2014. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:

Hallod menj oda és szólítsd le.. ne legyél már töketlen.

Igazából ha poénra veszed még akkor is menthető a helyzet ha telibe kiszúrja és hidd el már kiszúrta.., hogy nézed :D. Szimplán tessék konstatálni a lebukás tényét.

2014. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nagyon ciki, hogy egy lányt nézel... Nézzél inkább srácokat.

Viccet félretéve, kezdeményezz bátran. Mondani egyszerű, tudom, de most mit érsz ezzel, hogy tartod a 10 méter távot?

2014. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lódulj oda hozzá! Mivel már tuti kiszúrt, ehhez különös érzékük van a lányoknak. Mivel nem küldött még el a nénikédbe, lehet arra vár, hogy mikor lépsz már. Nincs veszteni valód, vedd lazán.
2014. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt se tudom van-e valakije, alapból nem hajatnék olynra. Azt hiszem bejelöltem facen, de még ott se jelölt vissza. Azonkívül, kicsit olyan mintha lottoznék, ugyanis sokkal több esélyem akkor se lenne ha megpróbálnék valamit tenni, már csak azért is, mert idősebb és ahogy én tudom ez nem épp nyerő felállás.
2014. nov. 11. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszartam. Nagyon ciki?
2014. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!