Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? -Előző kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? -Előző kapcsolatom nagyon rossz, és mély nyomokat hagyott bennem, én igazán szerettem a párom, de ő engem nem igazán, én csak sínylődtem, végül szétmentünk.

Figyelt kérdés
a mostani kapcsolatom nagyon jó,érzem a párom törődését odaadását,viszont nehezen tudom elhinni hogy van ilyen Férfi még mint ő. Szép hogy igaz legyen.Nem szoktam hozzá ilyenhez. Néha félek hogy megcsal,ott hagy,csak kamu az egész:/szerintetek mit tegyek?
2014. jan. 21. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el hogy vannak normálisak is. Én is annak tartom magam. Az eddigi barátnőimmel soha nem váltunk el haraggal.
2014. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne félj, soha nem fog megcsalni, és ez a valóság. Legyél vele mindig őszinte, ne titkolózzál előtte, és szeresd, tiszteld, etesd.

Én is ilyen vagyok 15 év házasság után is.

35F

2014. jan. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen :) csak az a baj hogy egyszer mondott olyat amit nem kellett volna,de azt mondta csak pillanatnyi dühében mondta,és sírt is kicsit miatta,így elhittem biztos hogy valóban szeret,ha férfi létére könnyezett.
2014. jan. 23. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Amelyik férfit könnyezni látod (és nem csak színleli) azt becsüld meg. 35F
2014. jan. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát úgy volt hogy épp megbeszéltük a dolgokat,kibékülni jött,megöleltük egymást és utána ránéztem és akkor kezdett el vagy mikor már öleltem.Biztos hogy nem színlelt mert eléggé szomorú arca volt és piros volt a szeme,és egy könny kicsordult. és ez valahol megnyugtatott mert ezek szerint szeret.
2014. jan. 24. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:
"szeret"??? Nem szeret, beléd van hülyülve, zúgva, imád...Kislány Ő a te embered. El ne engedd, mert jobbat nem találsz. Az ölelésed töltötte el ekkora boldogsággal. Éreztesd vele, hogy szereted, fontos neked, és lehozza a kedvedért a csillagokat is az égről. Hibát pedig mindenki követ el. 35F
2014. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mondjuk az tényleg látszik rajta hogy igen szeret,szüleim is mondták hogy látszik rajta. (remélem nem csak arra kellek neki...,néha megfordul a fejemben) bár szerintem nem
2014. jan. 24. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Bízzál benne, és magadban is. Kicsit kevés az önbizalmad, de majd idővel lesz több is.

35F

2014. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!