Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék kevésbé töketlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék kevésbé töketlen?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy kifejted problémádat.
2014. nov. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
te tényleg töketlen vagy :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. nov. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 de hiszen kifejtette. töketlen. :)
2014. nov. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok tökfőzeléket.
2014. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szembe kell szállni a félelmeiddel, ami kicsit sem könnyű.
2014. nov. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2014. nov. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legyél bátor, laza; ne félj attól, hogy egészen önmagad legyél, vállald föl, engedd el magad, és ne törődj vele, ne tarts tőle, hogy mások esetleg beszólnak, mert esetleg olyat mondanál, amin ők megütköznek, ami nekik nem tetszik, esetleg nem értenek veled egyet. Ja meg ezt valahol olvastam, ez is jó, hogyha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az ő problémája:) Amúgy tudom, amiket leírtam, mondani könnyű, de hát szerintem próbáld ezeket elérni. Amúgy jó, persze, ne szólongassál be másoknak meg ilyesmi, csak próbálj nem szorongani-feszengeni; próbálhatsz esetleg meditálni azt nemtom, müxik-e.
2014. nov. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PearlDiver ***** válasza:

Grow some balls.

Első lépés, hogy elhiszed magadról, hogy lehetsz tökösebb. Innentől már csak lehetőség-kihasználás, kitartás és elszántság kérdése.

2014. nov. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kérj Oztol heréket mint az oroszlán
2014. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csinálj olyat, amitől eddig a legjobban féltél.
2014. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!