Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak miért nem adnak kicsit többet magukra siránkozás helyett?

Figyelt kérdés
Egy jó haj és stílus sokat dob az összképen higgyétek el. Nem azt mondom, hogy milliós ruhába járjatok meg minden nap legyen más a hajatok, de azért bocsánatot kérek Magyarországon egy átlagember csak meg tudja engedni magának ezeket a dolgokat.
2014. nov. 12. 07:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lehetetlen jó hajat csinalni.

Erre mit lépsz?

2014. nov. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha elmegyek fodrászhoz, akkor lesz csajom? Hát nincs, pedig a múlthéten vágattam hajat.
2014. nov. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Noydra ***** válasza:
43%
Könnyebb egész nap ide írni, mint tenni valamit, gondolom azért.
2014. nov. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
Sminkeljük is magunkat,szolizzunk,pedikűröztessünk stb stb?
2014. nov. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 PearlDiver ***** válasza:
100%
Magyar férfiak nem egyenlő GYK-közönség.
2014. nov. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hátul és a homlokom fölött van a forgóm, így képtelenség bármit is kezdeni a hajammal. Vegyek parókát vagy hogy gondoltad?
2014. nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Áruld el kérdező melyik az a séró és stílus ami minden nőnek bejön?
2014. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

"Áruld el kérdező melyik az a séró és stílus ami minden nőnek bejön?"


Hátul egy kicsit lógjon ki a BMW kulcsa, elől hagyjuk meg a leglaább 3 hitelkártyát kcisit hoszsabra, fennt pedig mindegy, mert annyira kigyúrt vagy, hogy ott is izom van :).


Bocs, de a fenti általánosítás után csak ez jöhetett. ^^

2014. nov. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem csak ezen az oldalon vannak ilyen férfiak, az életben hála az égnek nem találkoztam ilyennel. Ki tudok akadni az itteni hisztis fiúkon(mert ők még nem férfiak agyilag), nem értik meg, hogy mindenki a saját sorsáért felelős... Nyilván könnyebb sírni, mint tenni valamit.

29N

2014. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon egyszeru a frizuram: felul 9mm, oldalt-hatul meg 6mm, geppel letolva, csokolom :)
2014. nov. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!