Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak miért nem adnak kicsit többet magukra siránkozás helyett?

Figyelt kérdés
Egy jó haj és stílus sokat dob az összképen higgyétek el. Nem azt mondom, hogy milliós ruhába járjatok meg minden nap legyen más a hajatok, de azért bocsánatot kérek Magyarországon egy átlagember csak meg tudja engedni magának ezeket a dolgokat.
2014. nov. 12. 07:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ha nyitott szemmel járnál az utcákon, akkor észre vehetnéd, hogy nagyon sok fiúnak/férfinak van saját stílusa, plusz ad magára (CSAK LEHET, HOGY NEKED NEM JÖN BE, MERT MÁST KERESEL, ami lehet, hogy nincs).


Ha a gép mögül kicsit kikandikálsz, akkor majd meglátod őket. :)

2014. nov. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
hát nem tudom te miről beszélsz...nézz kicsit jobban szét és ne GYK alapján dönts :D nálunk van 1-2 olyan tróger, hogy 0 Ft-ja van, semmi jövőképe és szerintem nem is sokra viszi és mégis van barátnője...annyi a titok, hogy ki kell mozdulni a gép elől és próbálkozni, tenni valamit...de itt sokan (pl magas vékony) csak sírnak...szerintem akkor láttak utoljára napfényt amikor az anyjuk felhúzta a redőnyt a szobában...tudod mint a Matrix-ban amikor felmennek a felhők fölé...aki meg akar az ad magára...szóval te valamit nagyon benéztél...
2014. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
52%
Hat paso letemre kellemetlen beismerni de igazad van kerdezo.Sok pasi elhanyagolja magat.Ahogy nekem mint pasinak vonzo latvany egy apolt no.Apolt korom,haj,bor,smink,kiegeszitok: karkoto nzaklanc,ruha stb.Ugy egy No is elvarhassa tolunk pasiktol teljes joggal hogy adjunk magunkra.Noknel jobban kitud alakulni az izles.Sok haveromnak a baratnoje veszi a ruhakat is:)))3z szanlamas mondjuk de Hat gyenge pasik:)
2014. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem is ertem hogy a pasik mit panaszkodnak a hajukra.Csak siman 2 mm-es gepel levan nyirva.Oldalt kicsit felszedni aztan annyi.Nekunk ez sokkal egyszerubb mint a csajoknak.Szolariamal mi a baj fiuk???? En szeretem a szolariumozott lanyok bhusikajat,persze ha nemesett tulzasokba.Egy lanynak is Tetszik am a Szep barna vonzo bor....
2014. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Na a 14-es szemelyeben megjelent egy pawa..
2014. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
szolariummal az a baj, hogy rakot okozhat, es rettento modon oregiti a bort. Ugyhogy akinek 80as IQnal tobb van, az nem megy szolariumba.
2014. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Aham szóval egy jó hajon múlik, hogy megtetszem-e egy nőnek vagy nem. Most megvilágosodtam. Ja és éljenek a belső értékek!
2014. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
63%

Hááát két gondolat a dologhoz ami csak eszembe jutott a kérdés kapcsán, aztán lehet egyet/nem egyetérteni.


Nagyon sok srácnak nincsen stílusa. De tényleg. Magára vesz mindenféle ruhát, kiegészítőt, megcsinálja a haját, és játsza a laza gyereket. Láthatóan egymást ütő cuccok vannak rajta sokszor, nincsen saját kiforrott stílusa. Attól, hogy GAS az ing még nem biztos, hogy jól áll.


A ruha (és minden) olyan dolog, hogy lehet felvenni, és lehet viselni! (nem tudom értitek e mire gondolok) Aki felveszi annak nem lesz stílusa és karaktere, csak aki viseli is! (jól megválogatott összetevők, és nem hagyni, hogy a jó cucc "összeérjen" a napi karakterünkkel. Legfeljebb adott cucc "lekopik" mert nem tudunk vele azonosulni)


Önmagában mert lenyalom a hajamat és felveszek egy 40e forintos kabátot még lehetek tré!


Nem véletlen ha elmegyek ruhát vagy bizbaszt venni minimum két nőt viszek magammal mindig :D Párom/barát mindegy, de két női szem legyen. Mert ők jobban értenek ehhez :) Már amelyik teszem hozzá.


Nagyon sok lányt látok ugyanígy viselkedni: felveszik a kisszoknyát és a karakterének köze nincsen hozzá. Lányoknál a sminkelés nem tudása a tragikus szerintem :D Alig látok nőt aki tudna sminkelni rendesen. Ismeri a stílust, neki mi áll jól és nem viszi túlzásba. Rendszeres a vagy túl kevés, vagy túl sok, de főleg az összevissza :D Ott emel ki ahol nem kéne, és ott nem emel ki semmit ahol kéne. :DD



A másik, az idősebb pasik (ha már rólunk szól a topik)

Elengedjük magunkat, főleg 30 felett párkapcsolatban. Pont megvan az életkor amikor már van saját karakterünk, jó kiállásúak leszünk de tényleg és mit csinálunk? Elkezdünk hasat ereszteni, "jóvanazúgy" módon öltözünk, stb...

És igen, ezt a hibát én is elkövettem, sőt, de még mennyire. És nem kevés meló innen visszajönni :D (még 7 kilót kell ledolgozni, nem egyszerű)

Nem kell nekem 40e forintos pilóta bőrkabát (azért ezt mondom, mert vasárnap láttam egy elképesztően jó kabátot, de 49e volt pontosan, szóval ott is maradt XD) de kommersz "ing,gatya,valami csuka oszt' csoki" a másik véglet. Egyszerűen olcsón vásárolok most is, csak megkérdezem az eladót a feleségem, a barátokat, hogy te figyi, az adott cucc egyáltalán jól áll nekem? Mert az, hogy nekem tetszik egy dolog. Csak egy kicsit figyelek oda, és látványos a fejlődés.


És nem vagyok pawa, közel sem. A hajam nem zselés. Csak van egy rövid frizurám, és nem hagyom lenőni. Ennyi. Semmit nem kenek rá, (el is töröm a kezét ha hajhabozni akar a fodrász. Ha már itt tartunk mi f--ér gondolják a fodrászok, hogy minden s--rt a fejemre kell fújni? Állandóan le kell állítani őket!) És a szoli is túlzás szerintem, mert látványosan mesterséges barnaság, nem bírnám elsivelni magamon.


Szóval tényleg ennyi az egész. Saját karakternek öltözni, és kis ápoltság. Haj nem csapzott lenőtt, 3 nap után illik megborotválkozni, és nem az első sálat tekerem magamra ami szembe jön, de nem is a 10e forintosat mert "márkás" csak megnézem melyik 1000 forintos néz ki jól illik hozzám és ha nem tudom megkérdezem a lányokat. Pont.


A pasiknak szerintem csak egy kicsit kell ellesniük a női igényességből és sinen is vannak. :D (mondom, nem egyszerű ez, egy éves project mire minden klappol ha elhagyta magát az ember. De megéri)

2014. nov. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
15.En a pavatol nagyon messze vagyok.Tobb eve foglalkozom a testeptesel,kuzdosporttol nem is beszelve....Egyszeruen csak adok magamra.En tudom hogy jol csinalom amit csinalok,mert jon az eredmeny is:)
2014. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Dowd-al most először értek maximálisan egyet, erre nem leszavazzák? :D

Elképesztő, hogy még itt csak a siránkozás meg az önigazolás megy, meg majd ti eldöntitek, hogy mi elég egy nőnek és mitől néztek ki jól, aztán meg csak nem értitek, hogy miért tart igénytelennek mindenki. Adni magatokra nem b.u.zis. Nem tudom ki hitette el veletek, hogy egy szappan meg két póló elég egy férfinak, a többi páváskodás.

2014. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!