Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Belezúgytam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Belezúgytam az egyik tanáromba.

Figyelt kérdés
Kissé árnyaltabb azért a dolog.... DE A félreértések elkerülése végett: főiskola, (20 én - 30 ő). Mit tehetek hogy felkeltsem az érdeklődését? Mivel tanít nem akarom hogy baja legyen belőle, de végül úgyis csak fél évről van szó. Hetente meg csak 1 óra van vele. Csak olyan válaszoljon aki nem ítélkezik. Köszönöm
2014. nov. 12. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az általa tanított tantárgyat nagyon tanulod és csak jó pontokat szerzel, azzal fel fog rád figyelni.

Utána ti dolgotok.

2014. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Öhm tudja hogy járok az óráira mert az egyik legnehezebb tárgyat tanítja és kb körülöttem mindenki alszik vagy rejtvényt fejt vagy feltűnően nem érdekli az anyag én pedig figyelek vagyis hát minden erőmmel azon vagyok :D Csak hogy innen hogyan tovább?
2014. nov. 12. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezek, és egyébként húgom is összejött a főiskolai tanárával. :)
2014. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérj külön órát
2014. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!