Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt ha tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ha tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tudom hogy tetszem egy osztálytársamnak mert valaki megkérdezte tőle és azt mondta hogy igen.És nekem is bejön de valahogy olyan fura mert nem akar barátnőt most és nálam sem akar semmi. Mégis ma mikor rossz kedvem volt felakart vidítani ölelgetett,elvette a szomrúzenéimet,a szomorú könyvem és egész nap vidítgatott, felsegített amikor leültem de azonnal oda jött. Illetve mikor odaültem mellé magyaron örült neki.

De ilyeneket csinált ma a többi lánnyal is hogy puszit dobálgat egy barátnőmnek meg mikor kérdezte barátnőm hogy elmegy-e vele valahova azt kérdezte mit kap érte és azt mondta a lány hogy egy puszit és azt az arcára de nem tudom mit mondott rá mert nem bírtam tovább és elmentem onnan nem tudtam azt hallgatni hogy flörtölgetnek ezek .

na kérdésem az lenne:hogy ezt miért csinálja másokkal is ?és lehet hogy már nem is tetszem neki..?:(

16/L



2014. nov. 12. 17:50
 1/1 anonim válasza:
vagy több csajjal is flörtöl egyszerre vagy mivel tetszel neki és látta hogy ott vagy szeretné tudni hogy féltékeny vagy-e..de ha szimplán elrohantál onnan ezek után be is bizonyítottad neki..
2014. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!