Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyiben jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyiben jönnek be nektek a rasszista srácok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nagyjából annyiban mint amennyiben kimennek.
2014. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát kb. úgy állok velük, mint a rasszisták a színesbőrűekkel stb. 20/L
2014. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egy cinikus szinten tartod, akkor a rasszizmus nagyon vicces dolog tud lenni. Az más kérdés, hogy nem mindenki képes érezni a humor faktort. Én fehér európaiként ugyanúgy kiparodizálom a fehér embert, csak, hogy lássák azért én mindkét oldalnak adok.
2014. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én nem arra gondoltam hogy ha meg lát egy szines börüt akkor neki ront hanem arra mikor sztereotípiákkal viccelödik stb
2014. nov. 12. 20:58
 5/10 anonim ***** válasza:

A mai liberális világban ez nagy hendikeppnek számít. Mert micsoda dolog nem szeretni kedves, vidám, békés természetű, igazságos, becsületes, talpig rendes, dolgos cigányainkat. Mi? Hogy öregeznek meg segíjen élősködnek? Ez csak miép meg jobbik toposz. Hogy koszosak és a fürdéseik számát hónapban mérik? Hmm-hmm eltérő kultúra ami tisztelni kell! (meg szagolni).



Megver az ombucman!

2014. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

viccelődni lehet

megbántani akárkit na azt nem

2014. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
én nem vagyok rasszista, de utálom a cigányokat
2014. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Viccelődni én is szoktam barátok között az más, de én mindenkin: négeren, ázsiain, magyaron szóval úgy alapból az embereken. Azt hittem az igazi vérbeli rasszistákra gondolsz, akik meglátnak egy nem fehér embert és beszólnak nekik, vagy nekirontanak.

2014. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


A mai liberális világban rasszissta vagy ha


- Nem szereted és imádod az összes raszt fentartások nélkül

- nyílvános bírálatban részesíted valamelyiket akár megalapozott tények tudatában is (mindenki "elhatárolódik" ha már csak annyit mondasz hogy a cigusok közül sokan büdösek vagy lomtalanításból élne)

- bírálod a kiválasztott népet.

- Megvéded - akár csak szóban is - a 93 éves "nácit" akit éppen halálba kergetnek a tárgyaláson.

- Ha ki merd mondani: Magyar vagyok és szeretek az lenni! Büszke vagyok a magyarságomra.

- Jobbikra/Miépre/A haza nem eladóra szavaztál

- Kétségbe vonsz bármit a nagy népírtásról

- Megvéded palesztínát és rákérdezel miért az embertelen mészárlás a túlerőben lévő "másik fél" részéről

2014. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom őket.
2014. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!