Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy szívatok néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy szívatok néhány férfit? Szerintetek megérdemelték?

Figyelt kérdés

Huszonéves nő vagyok, és sok évig kerestem a társam aktívan. Nagyon sok embernek adtam esélyt, szinten mindenkinek, aki kedvesen, normálisan kezdeményezett. Viszont annyira elszaporodtak a nőgyűlölő, ostoba, visszautasítást nem tűrő, vádaskodó, folyamatosan kettős mércéző, általánosító férfiak, hogy egy idő után egyszerűen elszakadt nálam a cérna. Aki egyetlen hímsoviniszta megjegyzést tett, vagy bármiben kettős mércézett azért, mert nő vagyok, vagy bármi lenézést éreztem felőle, abba szánt szándékkal kitervelten rúgtam bele.

2 éve csinálom ezt, összesen 112 pasival tettem meg. Volt olyan, hogy egy barátnőm ismerőse megkeresett, és fizetni akart, hogy tegyem tönkre az agresszív, verekedős exbarátját is.


Mostanság kezdem érezni, hogy primitív ez az egész szokásom, és, hogy magam is mérgezem ezzel.

Leszögezem, hogy normális, tiszta lelkű férfiakat sosem bántottam, párom is van. Szóval mindegyik szolgáltatott valami okot rá.


2014. nov. 12. 23:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
mármint szó szerint beléjük rúgtál vagy mi?
2014. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Pl. milyen okokat?
2014. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
96%
Szóval akkor valami felsőbbrendű igazságtevő vagy?
2014. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Aberrált vagy.
2014. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Hát, most erre mit mondjak... oké.
2014. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy. Te Catwoman,vagy Elektra?
2014. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
jól tetted! puszika a nunidra!
2014. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom az ilyen embereket, mint te.
2014. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Dícseretet varsz vagy mit szeretnel?
2014. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
95%
Kiheverjük.Tudod nem mi neveljük majd a gyereket és nem egy lotyó után fogunk sírdogálni.
2014. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!