Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nyafognak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nyafognak, hogy senki sem akar udvarolni nekik (folyt köv. )?

Figyelt kérdés

..., meg hogy minden férfi csak a szexre hajt, mikor közben meg a rendesebb pasikat mind csúnyán visszautasítják, mert vagy unalmasnak titulálják őket, vagy mert külsőleg rondának tartják őket?


Ma éltem meg a sokadik visszautasításom. Netes ismerkedésen történt, és érdekes módon, amíg nem látott rólam képet, addig szó sem volt arról, hogy neki nem az ilyen típusú fiúk jönnek be. Hát úgy látszik tényleg k-rva ronda vagyok, nem kellek senkinek, hiába minden más pozitív tulajdonságom, egyedül fogok megrohadni.

És csak, hogy ne legyenek tévképzeteitek, nem, még sohasem rinyáltam egyetlen csajnak sem, mindenhez próbálok pozitívan hozzáállni.



2014. okt. 24. 18:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Amíg képet se látott rólad, miért éled bele magad ennyire?
2014. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 SullaFelix89 ***** válasza:
23%
Hát elég vicces, hogy sohasem rinyálsz egy csajnak sem mikor itt pont azt teszed az összes kérdésedet elolvasó csajnak.
2014. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Most is rinyálsz, és rohadtul idegesítő.
2014. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
Sullánál a pont, kérdező drága.
2014. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem éltem bele magam, halott ügy volt, már az elején látszott, de valahogy mégis elszomorított, és nem csak ma jártam így, és nem csak neten próbálkoztam már. Azt hiszem feladom.
2014. okt. 24. 18:27
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Feladod mi? Nagyon bátor. Minden sikeres ember legfőbb erénye hogy feladja ha megunta.
2014. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7%

Hát igen, ez az effektus elég gyakori. A választ nem tudom, csupán annyi tanácsot adnék, hogy legyél pozitív továbbra is, ne vedd a szívedre, ezek ilyenek


egyszer majd lesz neked is, ne hagyd abba a próbálkozást, bár nem tudom, hogy nézel ki de ahogy az állat világban is a férfi állat színesebb, szebb stb. te is próbálj meg valamit tenni a külsődért és a stílusodért - mert ugye azon is lehet alakítani -


semmi sem lehetetlen, lehet csúnya arcod tök mind1 tedd meg amit meg kell, legyél vékony, jól öltözött és a nagy számok törvénye alapján úgyis össze fogsz jönni valakivel, nem kellrögtön komolyan venni őket nagyon csak lazán, majd bele jössz

2014. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

6-os.

Akkor hadd kérdezzem már meg,hogyha sok éven keresztül(gondolj olyan 8-10 évre kb.),mindent megpróbálsz érte,hogy sikerüljön,azonban még egy apró pozitívumot sem kapsz visszafelé,Te nem unnád meg?Te nem gondolkoznál el azon,hogy felesleges,vagy feladod?Dehogynem,szerintem még hamarabb is...

2014. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%
Amint látod kérdező a nők minden jogot fenntartanak a nyafogásra.Amúgy netes ismerkedésnél mindig képpel indíts mert mindannyian tudjuk a külső nem számít :P
2014. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%

hát ha 6-8 éven keresztül semmi akkor elgondolkodnék, hogy valamit nem jól csináok....


ne mond már nekem, hogy van egy csomó idétlen kinézetű, dagadt, elálló fülű akármilyen faszi akinek van csaja, meg mindenki talál csak pont te nem

2014. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!