Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert hiszik azt az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszik azt az emberek, hogy az olyan csajok, akik jol neznek ki, mind felszinesek, belul uresek?

Figyelt kérdés

Nem akarok bekepzeltnek tunnik, de teszek azert, hogy jol nezzek ki, jol oltozom, mukormeim vannak, altalaban hasznalok egy kis sminket(szemre illetve szajra), viszont, ha megjelenek valahol mindig randa, lenezo pillantast kapok az emberektol, es inkabb noktol.

Majd mikor ilyen abszolut igenytelen, gusztustalan ferfiak probalnak hozzam kozeledni, es nemet mondok nekik(akadt olyan is, hogy konkretan kijelentette, hogy szereti a szexet, es szexeljek vele, olyan ad, amit senki, en megmondtam neki, hogy felejtse el, amjd hirtelen o is azzal jott, hogy felszines lotyo vagyok).

Valamint bulikban is rengetegen ugy jonnek oda hozzam, hogy erzem rajtuk, hogy csak szexelni akarnak.

Most nem azt mondom, ki szoktam csipni magamat, altalaban miniszoknya, valami egyszinu top, magassarku, neha ruhat veszek fol, vagy pedig szines nadragot, egy egyszinu toppal. De miert baj az, ha adok magamra?

Ezen felul pedig nem erzem magam felszines, ures embernek, mert rengeteg dolog erdekel...


2014. nov. 13. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Mert eltér a nők és a férfiak ízlése. A műköröm például sok férfi tekintetében kifejezetten taszító. A jólöltözöttség pedig szubjektív. Ami neked tetszik, nem biztos, hogy másnak is.
2014. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 DanteSparda ***** válasza:
69%
a műköröm ocsmány miért van műkörmöd? és érdekelne amúgy mi az a rengeteg dolog ami érdekel csak egy példát mondj öltözéked alapján plázacicásnak tűnsz azok meg csak a felszines pasiknak jönnek be
2014. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kurtz Bickle ***** válasza:
81%
Most ez komolyan kérdés? Azért, mert ezzel mentik fel a saját ürességük, sikertelenségük.
2014. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én is úgy látom hogy általában tényleg felszínesek, üresek belül az ilyen csajok. Most majd jön mindenki hogy ne általánosítsak, de általánosítok mert van ilyen szó és szerintem ez általános. Tisztában vagyok vele hogy nem minden csinos csaj ilyen, elhiszem hogy a kedves kérdező sem, de rengetegen meg igen. Sajnos vagy nem sajnos bennem is van egy kis előítélt, de engem meg lehet győzni hogy tévedek, nem ragaszkodom makacsul az előítéletemhez és én igyekszem nem kimutatni/bunkózni ha valaki először nem szimpatikus. Épp ezért is, mert lehet hogy megváltozik a véleményem az illetőről hamar.


Aki meg ilyen bunkó módon tesz kijelentgetéseket azok meg magukat írják le. Csalódottságukban csak ezt az aduász szöveget tudják nyomni. Csúnyán néző csajok meg irigyek :)


Ja és csatlakozom az egyik előttem íróhoz. A műköröm szerintem sem jó, de ha 3 cm alatt van akkor még elviselem :P

2014. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 DanteSparda ***** válasza:
ja és szerinted csak a műkörmös sminkelt plázacicák a szépek csak? pl egy vagány rocker csaj nem szép szerinted? egy vagány rocker csajról lelsőre nem azt gondolom hogy felszines és üres lenne és még is szépnek tartom szóval nem értem a logikádat
2014. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Abszolut nem ocsmany. Kocka formaju, es egyszinure van festve. Figyelj, nekem tetszik, szoval errol nem nyitok temat.

Mi erdekel? Olvasas, filmezes, kirandulas, zene, beszelgetes(es ezalatt nem azt ertem, hogy masokat beszelek ki), barkacsolas, festes...

2014. nov. 13. 11:38
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen csajok tetszenek, mint Te, csak a múltbéli tapasztalataim alapján eléggé tartok tőlük, ugyanis ha te pont nem is, de nagyon sok valóban eléggé beképzelt és felszínes.

Amúgy tedd a szívedre a kezed: ha odamenne hozzád egy pasi, aki nem csak szexelni akar, hanem tényleg érdekled, viszont nem extra helyes, magas, jóképű valaki, nem koptatnád le?

2014. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ha tetszzene a pasi, nem koptatnam le!

AMugy meg megjegyzem, hogy 10/10es kigyurt, izmos pasit is koptattam mar le, annak ellenere, hogy iszonyatosan tetszett.

3Evig azt vartam, hogy jojjon oda hozzam, de az egyik bulin megtudtam, hogy valojaban csak kihasznalja a noket, es azon a bulin oda is jott hozzam, de hiaba megorultem erte, a jozan esz azt mondta, hogy csak 1 lennek a sok kozul.

2014. nov. 13. 11:43
 9/17 anonim ***** válasza:
Lásd be gyerekes és felszínes ez a férfi csak kihasznál vergődés mintha bűntudatot kellene érezni amiért élvezni merte veled amit te is élveztél.Ő kétszer élvezett el te pedig csak egyszer ezért áldozat vagy...
2014. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert a csúnyák is azok, mitől lennének másak a szépek? :P
2014. nov. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!