Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert hiszik azt az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszik azt az emberek, hogy az olyan csajok, akik jol neznek ki, mind felszinesek, belul uresek?

Figyelt kérdés

Nem akarok bekepzeltnek tunnik, de teszek azert, hogy jol nezzek ki, jol oltozom, mukormeim vannak, altalaban hasznalok egy kis sminket(szemre illetve szajra), viszont, ha megjelenek valahol mindig randa, lenezo pillantast kapok az emberektol, es inkabb noktol.

Majd mikor ilyen abszolut igenytelen, gusztustalan ferfiak probalnak hozzam kozeledni, es nemet mondok nekik(akadt olyan is, hogy konkretan kijelentette, hogy szereti a szexet, es szexeljek vele, olyan ad, amit senki, en megmondtam neki, hogy felejtse el, amjd hirtelen o is azzal jott, hogy felszines lotyo vagyok).

Valamint bulikban is rengetegen ugy jonnek oda hozzam, hogy erzem rajtuk, hogy csak szexelni akarnak.

Most nem azt mondom, ki szoktam csipni magamat, altalaban miniszoknya, valami egyszinu top, magassarku, neha ruhat veszek fol, vagy pedig szines nadragot, egy egyszinu toppal. De miert baj az, ha adok magamra?

Ezen felul pedig nem erzem magam felszines, ures embernek, mert rengeteg dolog erdekel...


2014. nov. 13. 11:24
1 2
 11/17 PearlDiver ***** válasza:
100%

Kérdező, meg tudom érteni a problémádat, a leírtak alapján tök jó fej lány lehetsz és megérdemelnél egy rendes férfit.

A probléma szerintem a közeg, amiben mozogsz. Nem véletlen, hogy milyen arcok szólítanak le, ha ilyen arcok közelében tartózkodsz. Javaslom, hogy keress közös értékek köré szerveződő közösséget, ahol megtalálhatod a számításodat.

24F

2014. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Noydra ***** válasza:

Valóban rengeteg a felszínes, üresfejű ostoba lány.

De ez kinézettől független ahogy észrevettem.

Akik meg külső alapján rámondják valalire kapásból, az 99%ban irigység miatt van.

2014. nov. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy ehhez a stílushoz azt a típust társítják az emberek, mert nagyon sok az olyan (meg persze a filmek és egyes tévéműsorok is alaposan ráerősítettek erre a képre). Ettől te lehetsz más, mégse látszik kívül. Én is adok a megjelenésemre, de más a stílusom, és engem még nem néztek üresfejűnek. (Csak úgy mellékesen, mindegy, hogy nézel ki, egyes pasik csak sorba akarnak menni a nőkön, és gyűjtögetni a strigulákat...)


Lehet egy kérdésem azért? Mi a jó a műkörömben? Nem jobb a sajátodat kifesteni?

2014. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A sajatom nagyon rovid soha nem tudtam megnoveszteni, mert rogton letorik, es en a hosszu kormoket szeretem.
2014. nov. 13. 12:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Így mondjuk érthető, nekem ilyen gondom sose volt, így aztán eszembe se jutott, hogy ilyesmivel pótoljam. :-)
2014. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem a jól kinéző csajokról (és pasikról) hiszik azt az emberek, hogy ostobák és felszínesek, hanem a külsejükkel látványosan sokat foglalkozókról. Ez a tapasztalat, de amúgy is logikus, hogy ennek általában (!) van alapja, hiszen az foglalkozik folyton a külsejével, aki mást nem tud felmutatni vagy/és nincs más, ami lekösse az idejét.


Másrészről az is igaz, hogy a sminkelt, műkörmös stb. csajok a diszkós kultúrkörhöz tartoznak inkább és tetszik-nem tetszik, az bizony nem az intelligencia fellegvára.


Ettől még lehetsz te okos, vonzó és remek nő, de általában igazak a fentiek.


-

Engem férfiként taszít a műköröm meg a sok smink, mert én a nőkben is a hús-vér embert keresem, látni akarom a valódi, saját arcát, testét stb. Ebbe belefér, hogy ha egy alkalomra kiöltözik (akár pl. színházba, akár nekem otthonra), akkor kicsit sminkel, de a mindennapi smink (pláne ha sok) nem igazán, mert az másnak mutatja, mint aki. És amúgy az otthoni alkalmi sminket is inkább játéknak tartom jónak, mint valódi plusz vonzerőnek.


Hasonlóképpen nekem a kéz is nagyon fontos, mindenféle műköröm meg festés csak távolít attól, aki tetszik amúgy. Érdekes, hogy a festett haj, vagy a szokatlanul rövidre vágott általában nem zavar. Persze nem mindenkinek áll jól, egy ilyen "tudom, hogy mi áll jól nekem" elvárható, de ha ez oké, akkor nem szokott bajom lenni vele.

2014. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az ha rövid egy nő körme. Csak legyen tiszta és igényes. De ha te nem szereted röviden akkor persze hiába mondom.
2014. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!