Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne érezzem megalázónak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne érezzem megalázónak, hogy nekem 25 évesen még egyszer se volt olyan csajom, amilyennel minden második 18 éves mászkál?

Figyelt kérdés
Elég frusztráló, hogy egyetemistaként, idősebben, tapasztaltabban se kellek/kellettem soha a nekem tetsző nőknek, közben meg ilyen suttyók simán megkapják őket.
2014. nov. 13. 20:27
 1/5 anonim válasza:
Nekem 20 évesen semmilyen csajom nem volt még...rusnyák vagyunk,ez van.
2014. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most nem azért de ha neked nem volt "olyan" csajod még, akkor lehet nem te vagy a tapasztaltabb.
2014. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most ezeknek a 20 kilós kis (fél)bu*i legényeknek van piacuk. Ez van. Mondjuk amelyik lány ezekkel szóba áll, annak meg úgy kell.
2014. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es, úgy értem az életben.
2014. nov. 13. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért érzed megalázónak?Az önbizalmadat kéne megépíteni akkor nem éreznéd megalázónak a dolgot.Azon a fiún akin látszik hogy van önbizalma sokkal szimpatikusabb nekünk,mint azon olyan aki besz*ari módon viselkedik.

A dumás pasasokat is szeretjük(persze nem akarok általánosítani). Nekem is volt olyan h. a fiú annyira nem tetszett,de nagy dumás volt így adtam neki esélyt,aztán kapcsolat lett belőle. Dumálás dologgal sok csaj el

lehet szédíteni


L/24

2014. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!